Modeller 432.36+8xx, 432.56+8xx

Siviç kontaklı diyaframlı basınç ölçer - Manometre

Proses endüstrisi için 40, 100 veya 400 bar'a kadar yüksek aşırı basınç emniyeti

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Arttırılmış aşırı basınçlı ve 0 … 25 mbar’dan ölçek aralıklarına sahip ölçme noktalarındaki endüstriyel işlemlerin kontrolü ve düzenlenmesi
  • Tesislerin izlenmesi ve elektrik devrelerinin anahtarlanması
  • Gazlı ve sıvı, agresif ve yüksek akışkan veya kirlenmiş maddeler ve ayrıca agresif ortamlar için
  • Proses endüstrisi: Kimya, petrokimyal, güç tesislerinde, madencilikte, kıyıda ve kıyıdan uzakta çevresel teknolojilerde, makine yapımında ve genel tesis inşasında.  


Diğer Özellikleri

  • Metalik diyafram yastığı sayesinde sıvı doldurulmuş ölçme hücresiz, opsiyonlu olarak, 40, 100 veya 400 bar’a kadar yüksek aşırı basınç emniyeti,
  • Geniş özel malzeme seçeneği
  • Ayrıca yüksek dinamik basınç yükleri ve titreşimleri için sıvı doldurulmuş kutu mevcuttur.
  • ATEX onayı ile riskli bölgelerde kullanım için endüktif kontaklı ölçerler
  • PLC Uygulamaları için elektronik kontaklı ölçerler


Tanımı

Proses basıncın yerel olarak gösterilmesi gereken ve aynı zamanda devrelerin yapılması veya kesilmesi gereken her yerde 432.56 or 432.36 switchGAUGE modeli kullanılabilir.

Siviç kontaklar (elektrikli alarm kontakları) alet işaretçisine bağlı olarak bir elektrik kontrol devresi yapar veya keserler. Siviç kontaklar ölçek aralığının tam genişliğinde ayarlanabilirler (bakınız DIN 16085) ve genelde kadran altına takılırlar; gerçi kısmi olarak kadran üzerine de takılabilirler. Alet işaretçisi (gerçek değer işaretçisi) bütün ölçek aralığında serbestçe, ayarlardan bağımsız olarak hareket eder.

Ayarlanmış işaretçi taşınabilir bir ayarlama anahtarı ile cam içerisinden ayarlanabilir.

Ayrıca bir kaç kontaktan oluşan siviç kontakları tek bir ayar noktasına ayarlanabilir. Kontak hareketi gerçek değer işaretçisi istenilen ayar noktasının ötesinede iken veya altına düştüğünde yapılabilir.

Basınç ölçer DIN 16085’e göre üretilmiştir ve basınç araçlarının çalışma basıncını yerinde gösterme ile ilgili standardların (EN 837-3) ve düzenlemelerin bütün gereksinimlerini karşılar.

Siviç kontakları olarak manyetik ani hareket kontakları, küçük indükleme siviçleri, ATEX gereksinimleri için endüktif kontaklar veya PLC tetiklemek için elektronik kontaklar mevcuttur.

Farklı siviç kontakları hakkında daha fazla bilgi için lüften veri sayfası AC 08.01’e bakınız.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.