Model 981.51

Diyafram Seal - Steril bağlantılı - In-line

Hijyenik uygulamalar için, DIN 11864 uygunluğunda aseptik bağlantı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Boru hatlarında doğrudan hızlı sökülebilir kurulumlar için
  • Akıcı, saf maddeler için
  • Yiyecek ve içecek üretimi
  • İlaç endüstrisi, biyoteknoloji endüstrileri, aktif içerik üretimi
  • Kimyasal endüstride aseptik temel malzeme üretimi
Diğer Özellikleri

  • Ölü alanları engellemek için tamamen yuvarlak diyafram (Avrupa Patent No. 0609846)
  • Bütün montaj konumlarında kendinden drenajlı
  • Ölçüm noktası kalıntı bırakmadan hızlı şekilde temizlenebilir.
  • SIP ve CIP için uygundur.
  • Sertifikalı hijyenik tasarım


Tanımı

Diyafram seallar basınç ölçüm aletini agresif, yapışkan, kristalize, aşındırıcı, yüksek akışkan, çevresel olarak riskli veya toksik maddelerden korumak için kullanılır. Uygun malzemeden yapılmış bir diyafram ölçülecek ortamdan separasyonu sağlar. Böylelikle ölçüm aletlerini diyafram seal ile birleştirerek en zor ölçüm gereksinimleri bile karşılanabilir.

Uygulamaların özelliklerine göre seçilebilecek sistem içerisindeki bir sıvı hidrolik olarak basıncı ölçüm aletine iletir.

Diyafram seal tasarımları veya malzemeleri gibi mevcut çok çeşitli seçeneklerin olması nedeniyle neredeyse sınırsız uygulama imkanları vardır. Proses bağlantının şekli (flanş, vidalı ve steril bağlantı) ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılığı kriterleridir.

Diyafram seallar ve diyafram seal sistemleri hakkında daha fazla teknik bilgi için lütfen IN 00.06 “Uygulama, çalışma prensipleri, tasarımlar” kısmına bakınız.

DIN 11864 uygunluğunda aseptik bağlantılı 981.51 modeli aynı eksenli diyafram seal boru hatlarına doğrudan birleştirilebilirler; başka bir deyişle herhangi bir özel ölçüm noktası bağlantısına gerek kalmaz. Proses hattına entegrasyonu vasıtasıyla türbülanslardan, ölü alanlardan, köşelerden ve diğer engellerden kaçınılabilir. Bu diyafram seal için WIKA engelsiz madde akışından dolayı odanın otomatik olarak temizlenmesini sağlayan tamamen yuvarlak diyafram kullanır.

Diyafram seal sistemleri SIP prosesler içerisinde meydana gelen temizlik buharı sıcaklıklarına dayanabilir ve böylelikle ölçülecek ortam ile diyafram seal arasında steril bir bağlantı sağlanmış olur.
Diyafram seal ile ölçüm aletinin birleştirilmesi standart olarak doğrudan montaj yoluyla veya opsiyonlu olarak soğutma elemanı veya esnek kapiler vasıtasıyla yapılabilir.

Malzeme seçimi için WIKA ana gövdenin ve diyaframın benzer malzemelerden yapılabileceği gibi çeşitli çözümler sunar. Standart malzeme olarak paslanmaz çelik 316L (1.4435) kullanılır, talep edildiğinde diğer özel malzemeler de mevcuttur.

981.51 model WIKA diyafram seal sahibi ölçüm sistemleri canlı bilimi endüstrilerinde, yiyecek üretiminde, ilaç ve biyoteknoloji uygulamalarında başarılı şekilde kullanılmaktadırlar.   

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.