Model 990.10

Dişli bağlantılı diyafram seal

Dişli dizayn

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Agresif, sıcak, aşındırıcı çevresel olarak riskli veya toksik maddeler
  • Proses endüstrisi


Diğer Özellikleri

  • Doğrudan vidalı bağlantı sağlamak için vidalı proses bağlantı
  • Dahili diyaframlı versiyon, birbirlerine vidalanmış diyafram seal parçaları
  • Geniş proses bağlantısı ve malzeme seçimi


Tanımı

Diyafram seal basınç ölçüm aletini agresif, yapışkan, kristalize, aşındırıcı çevresel olarak riskli veya toksik maddelerden korumak için kullanılır.

Uygun malzemeden yapılmış bir diyafram ölçülecek ortamdan separasyonu sağlar. Böylelikle ölçüm aletlerini diyafram seal ile birleştirerek en zor ölçüm gereksinimleri bile karşılanabilir.

Uygulamaların özelliklerine göre seçilebilecek sistem içerisindeki bir sıvı hidrolik olarak basıncı ölçüm aletine aksettirir.

Diyafram seal tasarımları veya malzemeleri gibi mevcut çok çeşitli seçeneklerin olması nedeniyle neredeyse sınırsız uygulama imkânları vardır.

Proses bağlantının şekli (flanş, vidalı ve steril bağlantı) ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılığı kriterleridir.


Diyafram seallar ve diyafram seal sistemleri hakkında daha fazla teknik bilgi için lütfen IN 00.06 “Uygulama, çalışma prensipleri, tasarımlar” kısmına bakınız.

Tasarımı sayesinde vidalı bağlantılı model 990.10 diyafram seal evrensel olarak kullanılabilir. Alt kısmın diyafram seal sistemi üzerinde değişiklikler yapmaya gerek kalmadan değiştirilmesi mümkündür (örneğin proses bağlantıyı değiştirirken).

Model 990.40 diyafram seal ile karşılaştırıldığında daha yüksek basınç aralıklarını kapsayabilir (diyaframın daha küçük çapı).

Diyafram seal ile ölçüm aletinin birleştirilmesi standart olarak doğrudan montaj yoluyla veya opsiyonlu olarak soğutma elemanı veya esnek kapiler vasıtasıyla yapılabilir.

Malzeme seçimi için WIKA üst kısmın, diyaframın ve alt kısmın benzer veya farklı malzemelerden yapılabileceği gibi çeşitli çözümler sunar. Ayrıca diyafram ve alt kısım kaplanmış veya folyo ile sarılmış şekilde sunulabilir.

990.10 model WIKA diyafram seal özellikle agresif veya sıcak maddeler için çok uygun hale getirilmiştir. Bu alet temel olarak proses endüstrisindeki uygulamalar için uygundur.
   

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.