Model 990.16

Flanş bağlantılı diyafram seal

Dahili diyafram, yüksek basınç versiyonu

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Agresif, kontamine veya sıcak malzemeler
  • Kimya ve petrokimya endüstrileri
  • Petrol ve gaz endüstrisi
  • Yüksek basınç uygulamaları

Diğer özellikleri

  • PN 400 / class 2.500'e kadar yüksek basınç
  • İç kaynaklı diyaframlı flanş
  • Küçük proses bağlantıları
  • Opsiyonel olarak flush bağlantılar mevcuttur

Tanımı

Diyafram seal, basınç ölçüm göstergesini riskli maddelerden korumak için kullanılır. Uygun malzemeden yapılmış bir diyafram ölçülecek ortamdan separasyonu sağlar. Uygulamaların özelliklerine göre seçilebilecek sistem içerisindeki bir sıvı hidrolik olarak basıncı ölçüm cihazına iletir.

Gelişmiş müşteri uygulamalarının gerçekleştirilmesi için çeşitli farklı tip, malzeme ve basınç transfer sıvıları mevcuttur.

Diyafram seallar ve diyafram seal sistemleri hakkında daha fazla teknik bilgi için lütfen  IN 00.06 “Uygulama, çalışma prensipleri, tasarımlar” kısmına bakınız.

990.16 model diyafram seal ile PN 400 / Class 2.500’e kadar yüksek nominal basınçlar gerçekleştirilebilir. İç diyaframlı tasarıma bağlı olarak, küçük flanş bağlantılarında dahi hassas ölçüm yapmak mümkündür. Opsiyonel olarak mevcut flush bağlantılarının yardımıyla, flanşın proses tarafı gerekirse temizlenip yıkanabilir.

Diyafram seal, ölçüm cihazlarına doğrudan montaj, yüksek sıcaklıklarda bir soğutma elemanı veya esnek bir kapiler hat ile bağlanabilir.

Malzemeyi seçerken, WIKA, diyafram seal ve malzeme ile temas eden parçaların üst kısmının aynı veya farklı malzemelerden yapılabileceği çeşitli çözümler sunar. Malzeme ile temas eden parçalar alternatif olarak kaplanabilir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.