Model 990.17

Diyafram Seal - Steril bağlantılı

Hijyenik uygulamalar için, DRD bağlantısı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Yiyecek ve içecek üretimi
  • Mandıracılık, süt ürünleri
  • Biracılık
  • Alkolsüz içecek üretimi
  • Depolama araçları için


Diğer Özellikleri

  • Ölçüm noktası kalıntı bırakmadan hızlı şekilde temizlenebilir.
  • SIP ve CIP için uygundur.
  • 3-A uyumludur.


Tanımı

Diyafram seallar basınç ölçüm aletini agresif, yapışkan, kristalize, aşındırıcı, yüksek akışkan, çevresel olarak riskli veya toksik maddelerden korumak için kullanılır. Uygun malzemeden yapılmış bir diyafram ölçülecek ortamdan separasyonu sağlar.

Böylelikle ölçüm aletlerini diyafram seal ile birleştirerek en zor ölçüm gereksinimleri bile karşılanabilir.

Uygulamaların özelliklerine göre seçilebilecek sistem içerisindeki bir sıvı hidrolik olarak basıncı ölçüm aletine iletir.

Diyafram seal tasarımları veya malzemeleri gibi mevcut çok çeşitli seçeneklerin olması nedeniyle neredeyse sınırsız uygulama imkanları vardır. Proses bağlantının şekli (flanş, vidalı ve steril bağlantı) ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılığı kriterleridir.

Diyafram seallar ve diyafram seal sistemleri hakkında daha fazla teknik bilgi için lütfen IN 00.06 “Uygulama, çalışma prensipleri, tasarımlar” kısmına bakınız.

DRD bağlantılı 990.17 modeli diyafram seal hijyen uygulamalarının yüksek standartlı gereksinimlerini karşılamaktadır. Kaynak flanşı vasıtasıyla tanklara ve depolama araçlarına entegre edilebilir.

Diyafram seal sistemleri SIP prosesler içerisinde meydana gelen temizlik buharı sıcaklıklarına dayanabilir ve böylelikle ölçülecek ortam ile diyafram seal arasında steril bir bağlantı sağlanmış olur.

Diyafram seal ile ölçüm aletinin birleştirilmesi standart olarak doğrudan montaj yoluyla veya opsiyonlu olarak soğutma elemanı veya esnek kapiler vasıtasıyla yapılabilir.

Malzeme seçimi için WIKA üst kısmın ve diyaframın benzer malzemelerden yapılabileceği gibi çeşitli çözümler sunar. Standart malzeme olarak paslanmaz çelik 316L (1.4435) kullanılır, istek üzerine diğer özel malzemeler de mevcuttur.

990.17 modeli WIKA diyafram seal sahibi ölçüm sistemleri öncelikli olarak hidrostatik seviye ölçümleri için başarılı şekilde kullanılmaktadır.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.