Modeller 990.22, 990.52, 990.53

Diyafram Seal - Steril bağlantılı

Gıda, biyo ve ilaç endüstrileri için

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Yiyecek ve içecek endüstrileri
  • Biyo ve ilaç endüstrileri, üretim ve aktif içerikler
  • Bitiriş boyası sistemleri


Diğer Özellikleri

  • Temizlik için açması kolaydır.
  • Ölçüm noktası kalıntı bırakmadan hızlı şekilde temizlenebilir.
  • SIP ve CIP için uygundur.
  • 3-A sertifikalıdır.
  • Floş, kaynaklı diyafram


Tanımı

Diyafram seallar basınç ölçüm aletini agresif, yapışkan, kristalize, aşındırıcı, yüksek akışkan, çevresel olarak riskli veya toksik maddelerden korumak için kullanılır.

Uygun malzemeden yapılmış bir diyafram ölçülecek ortamdan separasyonu sağlar. Böylelikle ölçüm aletlerini diyafram seal ile birleştirerek en zor ölçüm gereksinimleri bile karşılanabilir.
 
Uygulamaların özelliklerine göre seçilebilecek sistem içerisindeki bir sıvı hidrolik olarak basıncı ölçüm aletine iletir.

Diyafram seal tasarımları veya malzemeleri gibi mevcut çok çeşitli seçeneklerin olması nedeniyle neredeyse sınırsız uygulama imkanları vardır. Proses bağlantının şekli (flanş, vidalı ve steril bağlantı) ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılığı kriterleridir.

Diyafram seallar ve diyafram seal sistemleri hakkında daha fazla teknik bilgi için lütfen IN 00.06 “Uygulama, çalışma prensipleri, tasarımlar” kısmına bakınız.

990.22, 990.52 ve 990.53 modelleri kelepçe bağlantılı diyafram seallar steril proseslerde kullanım için özel olarak geliştirilmişlerdir ve bir kelepçe vasıtasıyla proses içerisine entegre edilebilirler. Böylelikle uygun bir temizlenebilirlik sağlanmış olur.

Diyafram seal sistemleri SIP prosesler içerisinde meydana gelen temizlik buharı sıcaklıklarına dayanabilir ve böylelikle ölçülecek ortam ile diyafram seal arasında steril bir bağlantı sağlanmış olur.

Diyafram seal ile ölçüm aletinin birleştirilmesi standart olarak doğrudan montaj yoluyla veya opsiyonlu olarak soğutma elemanı veya esnek kapiler vasıtasıyla yapılabilir.

Malzeme seçimi için WIKA üst kısmın ve diyaframın benzer malzemelerden yapılabileceği gibi çeşitli çözümler sunar. Standart malzeme olarak paslanmaz çelik 316L (1.4435) kullanılır, istek üzerine diğer özel malzemeler de mevcuttur.

Model 990.22, 990.52 and 990.53 WIKA diyafram seal sahibi ölçüm sistemleri bitiriş boyası sistemlerinin yanı sıra yiyecek, biyo ve ilaç endüstrilerinde dünya çapında başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.