Model 990.27

Diyafram seal - Flanş bağlantılı

Floş diyaframlı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kimya proses endüstrisi
  • Petrokimya endüstrisi
  • Agresif, yüksek akışkan, kristalize veya sıcak maddeler için


Diğer Özellikleri

  • Floş kaynaklı diyaframlı flanş
  • Yaygın bütün standartlar ve nominal çaplarda mevcuttur.
  • Özel malzemeler seçildiğinde bütün ıslak parçalar (diyafram ve sızdırmazlık yüzeyi) seçilen malzemeden yapılır.


Tanımı

Diyafram seal basınç ölçüm aletini agresif, yapışkan, kristalize, aşındırıcı çevresel olarak riskli veya toksik maddelerden korumak için kullanılır. Uygun malzemeden yapılmış bir diyafram ölçülecek ortamdan separasyonu sağlar. Böylelikle ölçüm aletlerini diyafram seal ile birleştirerek en zor ölçüm gereksinimleri bile karşılanabilir.

Uygulamaların özelliklerine göre seçilebilecek sistem içerisindeki bir sıvı hidrolik olarak basıncı ölçüm aletine iletir.

Diyafram seal tasarımları veya malzemeleri gibi mevcut çok çeşitli seçeneklerin olması nedeniyle neredeyse sınırsız uygulama imkanları vardır. Proses bağlantının şekli (flanş, vidalı ve steril bağlantı) ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılığı kriterleridir.

Diyafram seallar ve diyafram seal sistemleri hakkında daha fazla teknik bilgi için lütfen IN 00.06 “Uygulama, çalışma prensipleri, tasarımlar” kısmına bakınız.

Tasarımı sayesinde flanş bağlantılı ve floş diyaframlı model 990.27 diyafram seal mevcut olarak kullanılan bütün standart flanşlar için uygundur ve basınç ölçümü için kör flanş yerine montaj yapılır.

Diyafram seal ile ölçüm aletinin birleştirilmesi standart olarak doğrudan montaj yoluyla veya opsiyonlu olarak soğutma elemanı veya esnek kapiler vasıtasıyla yapılabilir.

Malzeme seçimi için WIKA üst kısmın ve diyaframın benzer veya farklı malzemelerden yapılabileceği gibi çeşitli çözümler sunar. Ayrıca diyafram ve sızdırmazlık yüzeyi kaplanmış veya folyo ile sarılmış şekilde sunulabilir.

Model 990.27 WIKA diyafram seal ile ölçüm sistemleri yüksek gereksinimlere sahip olan kimyasal işlemlerde ve petrokimyasal endüstrilerde dünya çapında başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.   

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.