Model 990.41

Diyafram seal - Flanş bağlantılı

Vidalı tasarım, geniş çalışma oylumu

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Düşük basınçlar için ölçüm aletleri ve fark basınç ölçüm aletleri ile birleştirmek (doğrudan, soğutma elemanı veya kapiler vasıtasıyla montaj) içindir.
  • Agresif, kirli veya sıcak maddeler için
  • Kimyasal proses endüstrisi, petrokimya endüstrisi
  • Seviye ölçümleri, filtre izleme


Diğer Özellikleri

  • Geniş çalışma oylumuna sahip dâhili diyafram
  • Özel maddeler mevcuttur.
  • Geniş diyafram çapı nedeniyle düşük sıcaklık hatası (düşük ölçüm aralıklarının gerçekleştirilmesi mümkündür).
  • Geniş çalışma oylumu sayesinde kapsamlı sıcaklık uygulama aralıkları
  • Dâhili yıkama bağlantıları (opsiyonlu)


Tanımı

Diyafram seal basınç ölçüm aletini agresif, yapışkan, kristalize, aşındırıcı, yüksek akışkan, çevresel olarak riskli veya toksik maddelerden korumak için kullanılır. Uygun malzemeden yapılmış bir diyafram ölçülecek ortamdan separasyonu sağlar. Böylelikle ölçüm aletlerini diyafram seal ile birleştirerek en zor ölçüm gereksinimleri bile karşılanabilir.

Uygulamaların özelliklerine göre seçilebilecek sistem içerisindeki bir sıvı hidrolik olarak basıncı ölçüm aletine aksettirir.

Diyafram seal tasarımları veya malzemeleri gibi mevcut çok çeşitli seçeneklerin olması nedeniyle neredeyse sınırsız uygulama imkanları vardır. Proses bağlantının şekli (flanş, vidalı ve steril bağlantı) ve temel üretim yöntemi önemli tasarım farklılığı kriterleridir.

Diyafram seallar ve diyafram seal sistemleri hakkında daha fazla teknik bilgi için lütfen IN 00.06 “Uygulama, çalışma prensipleri, tasarımlar” kısmına bakınız.
Flanş bağlantılı ve dahili diyaframlı model 990.41 diyafram seal küçük proses bağlantılı uygulamalar içi en ideal hale getirilmiştir.


 

Dahili diyaframı sayesinde ( geniş diyafram çapı) düşük ölçüm aralıkları gerçekleştirilebilir. Sıcaklık değiştiği zaman diyafram sistem dolum sıvısının hacim genişlemesini engeller, böylelikle ölçüm aletinde daha düşük bir sapma sağlamış olur.

Diyafram seal ile ölçüm aletinin birleştirilmesi standart olarak doğrudan montaj yoluyla veya opsiyonlu olarak soğutma elemanı veya esnek kapiler vasıtasıyla yapılabilir.

Malzeme seçimi için WIKA üst kısmın, diyaframın ve alt kısmın benzer veya farklı malzemelerden yapılabileceği gibi çeşitli çözümler sunar. Ayrıca diyafram ve alt kısım kaplanmış veya folyo ile sarılmış şekilde sunulabilir.

Model 990.41 WIKA diyafram seal sahibi ölçüm sistemleri yüksek ölçüm gereksinimlerine sahip kimyasal proses ve petrokimyasal endüstrilerde dünya çapında başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.   

 

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.