Model A-1200

IO-Link'li basınç sensörü

PNP veya NPN anahtarlama çıkışı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Takım tezgahları
  • Hidrolik ve pnömatik
  • Otomasyon teknolojisi
  • Makine yapımı

Diğer Özellikleri

  • Endüstriyel IO-Link sensör sayesinde kolay bağlantı ve tanı imkanı
  • 1.000 g şok ve -40 ... +125 °C [-40 ... +257 °F] 'e kadar zorlu koşullarda kullanım imkanı
  • Optimize edilmiş tasarımı sayesinde OEM makinelerine kolay entegrasyon
  • Renkli 360°-LED göstergesi sayesinde kolay kullanım ve sorun giderme

Tanımı

A-1200 model, IO-Link aracılığıyla esnek bir şekilde programlanıp çeşitli şekillerde kullanılabilen ve basınç kontrolü için veya proses kontrolü için elektronik bir PNP / NPN anahtarı olarak kullanılabilen, ekransız bir basınç sensörüdür.

Dijital ağ üzerinden daha fazla güvenlik
A-1200 model basınç sensörü, IO-Link sayesinde akıllı makinelerde kullanım için idealdir. Uzun vadede hassas ölçüm sonuçları sağlamak için, basınç sensörü cihaz durumunu izleyen entegre tanılama işlevlerine sahiptir. Ek olarak, A-1200 dijital sinyal ile harici olarak rahatça ve istenen bir zaman diliminde yapılandırılabilir.

Zorlu ortamlarda dahi sağlam ve dayanıklı
A-1200'ün sağlam tasarımı, zorlu çevre koşulları için özel olarak tasarlanmıştır. Kaynak yapılmış bir M12 x 1 fiş ile, 1.000 g'a kadar olan şok yükü oldukça dayanıklıdır. -40 ... +125 ° C arasındaki orta sıcaklıklar için tasarlanmıştır ve bu nedenle hemen hemen her uygulamaya entegre edilebilir. Duruş süresi ve ilgili bakım maliyetleri, kararlı tasarım nedeniyle önemli ölçüde azaltılmıştır.

Basit entegrasyon
OEM seri üretim sistemlerine A-1200 basınç sensörünün entegrasyonu hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Sensörler, istenen müşteri parametreleri temelinde WIKA tarafından önceden ayarlanmıştır. Ayrıca IO-Link programlama sistemi yerinde konfigürasyon süresini kısaltır.

Optik geri bildirim sayesinde hızlı bakım
360 ° LED göstergesi, sensör durumu hakkında görsel bilgi sağlar. Yeşil (ok), sarı (kritik durum) veya kırmızı (hata) sinyali sezgisel ve hızlı hata algılama ve düzeltmeyi sağlar. Bakım sırasında, IO-Link üzerinden yanıp sönen bir fonksiyon, basınç sensörünün açık bir şekilde konumlandırılmasını kolaylaştırır. Böylece karışıklık önlenir ve bakım hızlandırılır.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.