Modeller A-AI-1, A-IAI-1

Transmitterler için takılabilir gösterge

Standart versiyon veya Ex versiyon

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

 • Tesis inşası
 • Makine takımları
 • Deney tezgâhları
 • Seviye ölçümleri
 • Genel endüstriyel uygulamalar

Diğer Özellikleri

 • Gösterge aralığı: -1999 ... 9999
 • DIN 175301-803 A uygunluğunda 4 ... 20 mA çıkışa ve açısal konektöre sahip transmittere takılabilir.
 • Harici aletlere gerek kalmadan çalışma alanında ölçeklenebilir.
 • IP 65 Katı cisimlere karşı koruma
 • Ex versiyon II 2G Ex ia/ib IIC/IIB T4 (model A-IAI-1)

Tanımı

A-AI-1 ve A-IAI-1 modelleri takılabilir göstergeler çalışma alanında eş zamanlı sinyal iletimi ile beraber görüntülemeler için ideal çözümdür.

Açık programlanabilir olması ve kolay kuruluma sahip olması sayesinde takılabilir gösterge hali hazırda kullanımda olaran transmitterlere bile kolayca ve hızlı bir şekilde güçlük çekmeden eklenebilir. Harici bir güç kaynağına ihtiyaç duyulmaz.

Alet ön kapağın altına yerleştirilmiş üç adet buton kullanılarak ayarlanabilektedir. Mantıksal yapıya sahip bir menü, bütün programlama kademeleri boyunca LCD panel üzerindeki basit karakterlerin kullanılması ile operatöre yol gösterir.

Gösterge aralığını ayarlamak ve hem denge hem de eğim ayarlamalarını yapmak mümkündür. Ayrıca gerektiğinde bir filtre çeşitli kademelerde aktifleştirilebilir ve ayarlanabilir. Filtre kısa ani yükselmeleri önler ve böylelikle göstergenin kolayca okunabilmesini sağlar.

Programlanmış bütün parametreler bir EEPROM’da tutulur ve bir elektrik kesintisi durumunda bunlar korunur.

A-IAI-1 takılabilir gösterge özellikle riskli bölgelerde kullanım için geliştirilmiştir. Bu takılabilir gösterge, Ex transmitterle ve ayrıca Ex transmitter güç kaynağı ile veya Ex galvenik yalıtıcı ile birleştirilebilir ve böylece Bölge 1 içerisinde kullanılmasına olanak sağlar.

Takılabilir gösterge, aletin anahtar bileşenlerinin düzgün şekilde çalışıp çalışmadığını sürekli izleyen yerleşik bir arıza teşhis sistemine sahiptir. Bu entegre arıza teşhis sistemi, aralık üzeri veya altı durumların raporlanması ile beraber yüksek çalışma emniyeti sağlamaktadır.

Takılabilir gösterge sağlam ve kompakt plastik kutusu ile IP 65 katı cisimlere karşı koruma özelliği gösterir ve dolayısıyla çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için son derece uygundur.

Transmitterler için takılabilir gösterge
 • Transmitterler için takılabilir gösterge
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.