Modeller APGT43.100, APGT43.160

Manometre - Elektrik çıkış sinyalli mutlak basınç ölçer

Paslanmaz çelik, emniyetli versiyon

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Proses değerlerin edinimi ve gösterimi
  • Proses değerlerin kontrol odasına iletimi, 4 ... 20 mA, 0 ... 20 mA; 0 ... 10 V ve ayrıca özel olarak doğrusal olmayan karakteristik eğriler
  • Atmosferik basınçta dalgalanmalardan bağımsız  basınç ölçümü
  • Vakum pompaları, paketleme izlemesi
  • Makineler, sıvılarda yoğunlaşma basıncının ve buhar basıncının belirlenmesi


Diğer Özellikleri

  • “Tak-çalıştır” konfigürasyon gerekmez
  • Ölçek aralığı 0 … 25 mbar mutlak basınçtan
  • 100 ve 160 nominal büyüklüklerde okunması kolay analog gösterge
  • Yüksek aşırı basınç emniyeti, metalik ortam odası sızdırmazlığı sayesinde uzun hizmet ömrü  
  • Yetkisiz girişlere karşı ortam odası koruması


Tanımı

Basıncın atmosferik basınçtaki dalgalanmalardan bağımsız olarak ölçülmesi ve
yerel olarak görüntülenmesi gereken ve aynı zamanda merkezi kontrolöre veya uzaktan kumanda odasına bir sinyal iletilmesi istenen herhangi bir noktada APGT43 intelliGAUGE (US Patent No. 8,030,990) modeli kullanılabilir.

Proses basıncı mekanik ölçme sistemi ve elektronik sinyal işleme kombinasyonu vasıtasıyla güç kaybında bile güvenli şekilde okunabilir.


IntelliGAUGE APGT43.1x0 modeli basınç araçlarının çalışma basıncının yerinde görüntülenmesi ile ilgili standartların ve düzenlemelerin bütün güvenlikle ilgili gereksinimlerini karşılar. Dolayısıyla mekanik basınç göstergesi için ilave bir ölçüm noktası kaydedilebilir.
APGT43 modeli 100 veya 160 nominal büyüklüğe sahip 532.54 modeli yüksek kalite paslanmaz çeliktir. Basınçölçer EN 837-3’e uygun olarak üretilmiştir.

Diyafram ölçme sisteminin engebeli tasarımı basınca orantılı bir işaretçi rotasyonu üretir. Hayati tehlike arz eden otomotiv uygulamalarında kanıtlanmış bir elektronik açı sensörü işaretçi milinin pozisyonunu belirler- bu temassız bir sensördür ve bu yüzden aşınma ve sürtünmeden tamamen uzaktır. Bundan basınç orantılı elektriksel çıkış sinyali, örneğin 4 ... 20 mA üretilir.

Yüksek kalite mekanik basınçölçer içerisine entegre edilmiş elektronik WIKA transmiteri elektriksel sinyal iletimi avantajlarını yerel mekanik gösterge avantajları ile birleştirmektedir.

Ölçüm aralığı (elektriksel çıkış sinyali) otomatik olarak mekanik gösterge ile beraber ayarlanır başka bir deyişle tam gösterge aralığı üzerindeki ölçek 4 ... 20 mA’ya denk düşer. Ayrıca elektriksel sıfır noktası manuel olarak ta ayarlanabilir.    

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.