Model BWX

Bourdon tüp basınç siviçi

Paslanmaz çelik versiyon, IP 65

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Basınç izleme ve elektriksel yüklerin direk anahtarlanması
  • Gazlı ve sıvı, agresif ve yüksek akışkan veya kirli maddeler ve ayrıca agresif ortamlar için
  • Proses endüstrisi: Kimya/petrokimya, kıyıda ve kıyıdan uzakta, teknik gazlarda, çevresel teknolojilerde, makine yapımında ve genel tesis inşasında, su arıtımında ve ilaç endüstrisinde.


Diğer Özellikleri

  • Paslanmaz çelikten yapılmış kutu, elektrikle parlatılmış
  • IP 65 katı cisimlere karşı koruma, NEMA 4
  • Ortam sıcaklığı -40 ... +85 °C
  • 1 veya 2 bağımsız siviç noktası, 5 A / AC 220 V’a kadar yüksek kontak gücü
  • 600 bar’a kadar ayar aralığı, 720 bar’a kadar maksimum test basıncı 
Tanımı

Bu yüksek kalite basınç siviçleri özellikle güvenlik tehlikesi taşıyan uygulamalar için geliştirilmiştir. Yüksek kalitesi ve ISO 9001:2000’e göre üretilmiş olması tesisinizin güvenli bir şekilde izlenmesini sağlar.

Üretim esnasında siviçler kalite güvence yazılımı ile her adımda izlenmiştir ve akabinde % 100 olarak test edilmişlerdir.

Bütün ıslak parça malzemeleri standart olarak paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Her bir siviç grubu IP 65, Ex-ia veya Ex-d versiyonlarında (Ex-d bakınız model BAX, veri sayfası PV 32.21) mevcuttur.

Mümkün olduğunca esnek çalışma sağlamak amacıyla basınç siviçleri 15 A / AC 220 V’a kadar elektrik yüklerini direkt olarak anahtarlamayı mümkün kılacak mikro siviçler ile donatılmışlardır.

Daha küçük kontak güçleri, örneğin PLC uygulamaları için altın kaplama kontaklı argon gazı doldurulmuş mikro siviçler bir seçenek olarak düşünülebilir.

Bourdon tüp ölçme sistemi kullanarak BWX modeli basınç siviçi oldukça sağlamdır ve en ideal çalışma özelliklerini garanti eder.   

Bourdon tüp basınç siviçi
  • Bourdon tüp basınç siviçi
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.