Kariyer

İş olanakları

Neden WIKA?

WIKA’yı yaşantınızın bir parçası yapmanız için önemli sebepler

Çeşitli sanayilerden olan geniş müşterileri portföyümüzle işbirliği halinde birinci sınıf ürün için yüksek teknoloji talebini karşılamak – WIKA’nın sizlere hizmet için yapacağı daha çok şey var.

HR Image Video


Parlak zihinler için buradayız Fikirlerinizi bizimle birlikte başarılı projelere çevirebilirsiniz. WIKA temsilcileri projeleriniz ve fikirleriniz en üst düzeyde destek olmak için her zaman yanınızdalar. Böylelikle sürekli değişim ve yeni başarılara ulaşabiliriz.

Maksimum verimlilik için sorumluluk Bizimle en iyi sonuçları alacaksınız. Sürekli iyileştirme WIKA iş felsefesinin bir parçasıdır. Siz de, buna dahil olabilirsiniz! Sorumluluk almak verimli sonuçlar üretir. Biz çabalarınıza destek olacak ve sizin için en uygun Sartları sağlamaya çalışacağız.

Yenilikleri ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak güç Dünya çapında güçlü büyüme için ihtiyacınız olan fırsat ve olanakları sizlere sağlıyoruz.

Sizi güvende hissettirecek bir aileyiz Çalışmakta olduğumuz geniş endüstriyel pazar ve onların müşterileri bizim için sadece çeşitlilik değil, aynı zamanda güvenlik anlamına da gelir. Bir aile şirketi olarak, hisse senedi piyasaları ne olursa olsun, değişikliklere hızlı bir şekilde tepki verebilir ve sizin için güvenli bir geleceğin oluşmasına katkıda bulunuruz.

Sizin beklentileriniz

Çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz!

Yeni bir is, görev mi arıyorsunuz? Bir sonraki kariyer hamlenizi mi yapmak istiyorsunuz? Öyleyse WIKA sizin için doğru işverendir!

WIKA çok geniş bir ürün portföyü ve dünya çapında sürekli büyüyen yapısıyla sizlere birçok farklı imkân sunmaktadır. Burada uluslararası ve ulusal platformda sorumluluk almanıza ve kendinizi göstermeniz için imkânınız var! Bizler yetenekleri ve yenilikleri destekliyor sizlerin gerçek potansiyellerinizi kullanmanız için uygun imkânları sağlıyoruz.

WIKA’nın bütün iş imkânların için kendinizi geliştireceğiniz bir eğitim imkânını sizlere sağlıyoruz. Bu nedenle profesyonel bir eğitim alacaksınız ve aynı zamanda birçok konusunda uzman çalışanla yeni is bağlantıları kuracaksınız. Uluslararası yapısı ve şirketin büyüklüğüne rağmen, WIKA bir aile gibi işbirliği içinde hareket etmektedir.

Yeteneklerinizi destekliyoruz!

Biz müşterilerimize özel çözümler sunabilmek ve kişiselleştirilebilir üstün ürünlerimizi onlara ulaştırmak için çalışıyoruz. Bu bağlamda çalışanlarımızın kişisel gelişimi bizler için çok önemlidir. Yöneticilerimiz tarafında planlanan ve uygulanan personel gelişimi ve eylem planları sizlerin gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Eğer bir yönetim veya kariyerinizde uzmanlaşma düşünüyorsanız, biz bunun için sizleri en iyi şekilde hazırlayacak istek ve donanıma sahibiz.

WIKA’da Çalışmak

WIKA İstanbul Türkiye

Gerek İstanbul’da bulunan ofisimizde gerekse diğer illerde home-office çalışan is arkadaşlarımız için en uygun çalışma koşulları ve en avantajlı fırsatları sağlama amacıyla hareket ediyoruz. Ofis içi ve ofis dışı çalışanlarımızın kişisel gelişimleri ve onların müşterilerimize en üst düzeyde fayda sağlayabilmeleri için teknik anlamda gelişimlerine katkı sağlayacak eğitim imkânlarını her zaman destekliyor ve uyguluyoruz.  

Temsilciniz

Tüm sorularınızla ilgili bizlerle irtibata geçebilirsiniz.