Model CEP3000

Taşınabilir sıcaklık kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstrisi
  • Ölçüm be kontrol laboratuvarları
  • Endüstri (laboratuvar, iş atölyeleri ve üretim)
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • J tipi termokuplları için ±0.4 °C’ye kadar ve 4-tel Pt100 rezistanslı termometreler için ±0.3 °C’ye kadar yüksek doğruluk (toplam hata)
  • On bir farklı termokuplını ve aynı sayıda farklı rezistanslı termometreyi ölçer ve simüle eder. Bütün darbeli (Smart) transmiterler ile rezistanslı termometre simülasyon işleri
  • Her bir çıkış fonksiyonu için dokuz adet ayar değeri depolayabilir
  • Sağlam tasarım ve kolay çalışma

Tanımı

Genel Bilgiler
CEP3000 modeli taşınabilir sıcaklık kalibratörü bütün sıcaklık kalibrasyon işlerinizi sağlam ve ucuz şekilde yapabilmeniz için ideal alettir. Neredeyse bütün geniş çaplı olarak kullanılan termokupllarını ve rezistanslı termometreleri tek alette birleştirir. Asla kalibre edemeyeceğiniz bir sıcaklık aleti endişesi yaşamazsınız. Bu özellikle diğer birçok kalibratörün çalışmakta başarısız kaldığı veya azaltılmış doğruluk özellikleri ile çalışabildiği smart ve darbeli rezistanslı termometre transmiterlerinin kalibrasyonları için bir gerçektir.

Yoğun Uygulamalar
CEP3000 için yoğun bir uygulama imkanı bulunmaktadır. Endüstride (laboratuvarlar, üretim, iş atölyeleri) kalibrasyon hizmet şirketlerinde ve kalite güvencede kullanılabilir.

Tasarım
CEP3000 modelinin sıcaklık kalibrasyon kapasitesi termokupllarını ve rezistanslı termometreleri kapsamaktadır. Buna ek olarak CEP3000 rezistans kalibrasyonları da sağlar. Termokuplı ve rezistanslı termometre modunda on bir farklı termokuplının ve aynı sayıda farklı rezistanslı termometre türünün ölçüm ve simülasyonu mümkün olmaktadır.

Ayrıca CEP3000 ayar değeri fonksiyonu sunmaktadır. Kalıcı hafızada her bir çıkış fonksiyonu için 9’a kadar ayar değeri düzenlenebilir. Hedef değerler ayrı ayrı geri çağrılabilmektedir. Bazı veya tüm kayıtlı ayar değerleri için bir otomatik kademe fonksiyonu da ayrıca mevcut bulunmaktadır. Bunlara ek olarak alet okunması kolay göstergesi (seçilebilir arka ışıklandırma), sağlam kutusu ve sade ve kolay kullanımı ile dikkat çekmektedir.

Temperature calibrator, model CEP3000
  • Temperature calibrator, model CEP3000
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.