Model CEP6000

Taşınabilir çok fonksiyonlu kalibratör

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstrisi
  • Alet ve kontrol atölyeleri
  • Endüstri (Laboratuvarlar, iş atölyeleri ve üretim)
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • % ± 0.015 okumaya kadar en yüksek doğruluk sınıfı
  • Kaynak/Okuma termokuplları (13), rezistanslı termometreler (13), ohm’ler, voltaj, akım, frekans, basınç ve darbe katarları
  • İzole edilmiş mA/V-ölçüm kanalı komple transmiter kalibrasyonu (aynı zamanda kaynak ve okuma) sağlar
  • Özel rezistanslı termometre katsayı girişi
  • Engebeli tasarım ve kolay kullanım.

Tanımı

Genel
Çok fonksiyonlu kalibratör CEP6000 yüksek doğrulukta ve kendi fiyat aralığındaki taşınabilir kalibratörler arasında benzersiz özellikler sağlamaktadır. CEP6000 sabit kurulum ve laboratuvar aletleri ile bağlantılı fonksiyonlar ve doğruluk sunmaktadır ve neredeyse her türlü kalibrasyon işi için gereken her şeye sahiptir. Basınç ölçümü ve kaynak darbe katarlarının yanı sıra ölçüm ve kaynak termokuplları, rezistanslı termometreler, akım, voltaj ve frekans CEP6000 tarafından desteklenmektedir. Bir ara yüze harici basınç modülleri bağlanabilmektedir. Yerleşik izole edilmiş mA/V-ölçüm kanalı komple transmiter kalibrasyonuna olanak sağlamaktadır.

Yoğun Uygulamalar
CEP6000 çok fonksiyonlu özelliği sayesinde yoğun bir uygulama kapasitesi sunmaktadır. Endüstride kalibrasyon için (laboratuvarlar, üretim, iş atölyeleri), kalibrasyon hizmet şirketlerinde, servis endüstrisinde ve bunlara ek olarak kalite güvencede kullanılabilir.

Sezgisel İşleme
Ok tuşları, direk nümerik tuş takımı girişi ve üç adet yazılıma dayalı fonksiyon butonu, artı geniş arka aydınlatma, menüye dayalı grafik gösterge oldukça sezgisel, sade fakat güçlü çalışma ara yüzü sağlamak için bir araya gelmektedirler.

Ek Özellikler
HART™ uyumluluğu için yerleşik 250 Ω direnç, 24 V döngü güç kaynağı, smart transmiterler ve PLC’ler ile uyumlu, tamamen sigortasız koruma ve ASCII komutları ile tamamen kontrol için seri iletişim portu CEP6000’i benzersiz ve neredeyse bütün kalibrasyon işleri için mevcut olan en vazgeçilmez alet yapan ek özelliklerden birkaçıdır. CEP6000 darbe direnci sağlayan engebeli kauçuk kılıfla beraber temin edilmektedir.

Multi function calibrator, model CEP6000
  • Multi function calibrator, model CEP6000
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.