Model CEP6100

Belgelemeli çok fonksiyonlu kalibratör

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstrisi
  • Ölçüm ve kontrol laboratuvarları
  • Endüstri (laboratuvarlar, iş atölyeleri ve üretim)
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • 21 test noktasına ve 50 test maddesine kadar depolama
  • % ± 0.01 okumaya kadar sınıfında en yüksek doğruluk
  • Termokuplları (13), rezistanslı termometreler (13), ohm’ler, voltaj, akım, frekans, basınç ve darbe katarları ölçümleri ve simülasyonları
  • Komple transmiter kalibrasyonu için izole edilmiş mA/V-ölçüm kanalı (aynı zamanda ölçüm ve simülasyon)
  • Müşteriye özel rezistanslı termometre katsayı girişi

Tanımı

Genel Bilgiler
CEP6100 belgelemeli çok fonksiyonlu kalibratör yüksek doğrulukta ve kendi fiyat aralığındaki taşınabilir kalibratörler arasında benzersiz özellikler sağlamaktadır. Hareketsiz laboratuvar ekipmanları ile bağlantılı fonksiyonlar ve doğruluk sağlamaktadır ve neredeyse her türlü kalibrasyon işi için gereken her şeye sahiptir.

Belgeleme Fonksiyonu
Bu çok amaçlı kalibratörü sınıfının en iyisi yapan şey her türlü kalibrasyonu kolayca belgeleme yeteneğidir. CalLOG yazılımı ile alandaki kalibrasyondan sonra bilgisayarda test maddeleri için kalibrasyon sertifikaları düzenlenebilir.

Özellikleri
Ayrıca CEP6100 kalibrasyon sertifikasını hemen çalışma alanında bilgisayara ihtiyaç duymadan opsiyonlu taşınabilir sertifika yazıcısı kullanarak basabilme özelliğine de sahiptir.

CEP6100 hafif ve kullanımı kolay bir kalibratör ile termokupllarını, rezistanslı termometreleri, direnci, akımı, voltajı, frekansı, basıncı ve kaynak darbe katarlarını ölçebilmeyi ve simüle edebilmeyi sağlamaktadır. Farklı basınç modülleri ile uyumlu bir iletişim portu ile beraber bir izole edilmiş mA/V ölçüm kanalı sağlanmaktadır. Entegre edilmiş bir 24 V güç kaynağı 4 ... 20 mA döngüleri 1000 Ω’e kadar arttırabilir.

Geniş arka aydınlatma ile birleştirilmiş ok tuşları, menüye dayalı grafik göstergesi yüksek kalite fakat sade bir kullanıcı ara yüzü sunmaktadır. Smart transmiterler ve PLC’ler ile HART™ uyumluluğu için yerleşik bir 250 Ω direnç sağlanmaktadır.
Tamamen sigortasız koruma ve ASCII komutları ile tamamen kontrol için seri iletişim portu CEP6100’ü benzersiz ve neredeyse bütün kalibrasyon işleri için mevcut olan en vazgeçilmez alet yapan ek özelliklerden birkaçıdır. CEP6100 darbe koruyucu kauçuk kılıfla içerisinde temin edilmektedir.

Belgelemeli çok fonksiyonlu kalibratör
  • Belgelemeli çok fonksiyonlu kalibratör
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.