Model CER6000

Standart referans direnci

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Global olarak kalibrasyon laboratuvarlarında voltaj ve direnç için temel standartlar
  • Direnç ve ohmmetreler ve AC veya DC sıcaklık köprüleri gibi sıcaklık köprüleri için kalibrasyon referansı

Dieğer Özellikleri

  • Yüksek Doğruluk
  • Mükemmel uzun dönemli kararlılık
  • Düşük sıcaklık katsayısı
  • Engebeli paslanmaz çelik yapı

Tanımı

Bu model iki seri olarak mevcut bulunmaktadır: CER6000-RR (referans direnç) ve CER6000-RW (standart referans direnç). 4-tel referans dirençli RR serisi ekonomik maliyeti ile yüksek doğruluk ve kararlılık sunmaktadır. ASL aralığının AC termometri direnç köprüleri için kıyaslama standardı olarak kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır ve RR serisi ayrıca elektriksel standartlar laboratuvarlarında da kullanılabilir.

Dirençler, standart sabitlenmiş değerlere ek olarak 1 ve 1,000 Ω arasından herhangi bir değerde beslenebilirler. RR serisi için genel uygulamalar sıcaklık kalibrasyon veya elektriksel standart laboratuvarlarında transfer standardı veya referans kaynak olarak kullanımlarıdır.

RW serisi düşük bir sıcaklık katsayısına sahip, düşük dielektrik kayıplı fakat yüksek mekanik kararlı bir malzemeden yapılmış öncekiler üzerine gerinimsiz bir biçimde montajlanmış özel olarak seçilmiş bir alaşımdan imal edilmiştir.

Elemanların uzun süreli ısıl işlemleri uzun dönemli kararlılık ve düşük sıcaklık direnç katsayısı sunmaktadır. Elemanların hermetik olarak sızdırmazlıkları paslanmaz çelik konteynerlerde sağlanmış ve kuru yağ Castrol WOM 14 ile doldurulmuşlardır.

Standard reference resistor, model CER6000-RW
  • Standard reference resistor, model CER6000-RWReference resistor, model CER6000-RR
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.