Firma

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Detaylarla verimlilik

WIKA’ da müşterileri için verimlilik her şeyden önce gelmektedir. Kusursuz performans sergileyen yüksek kalitede ürünlerimiz ile bizden daha azını beklememelisiniz!

Biz fonksiyonellik sunarız: Standart gereken yerde standart çözümler ve özel çözümler gerektiren belirli işler için bireysel ayarlamalar… Deneyim, uzmanlık ve WIKA’nın dünya çapındaki şebekesi ile uzmanlardan ve uzmanlar için en ideal ölçüm teknolojilerini sağlamaktadır.

WIKA’ da araştırma ve geliştirme, müşterileri açısından ürünlerin her zaman son teknoloji olmalarını ve daima geliştirilmelerini sağlamaktadır. Sürekli büyüyen yelpazemiz kapsamında genişlik ve çok çeşitlilik çok daha verimli uygulamalar sunmaktadır. Minyatürleştirme süresince çok daha kompakt tesisler sağlamaktadır. Ayrıca bu imkân çeşitliliği personelimizin büyük bilgi birikimi ile desteklenmektedir.

WIKA’ da proses optimizasyonu kalite düşüncesi ve bununla beraber etkin maliyetli satın alma ile başlar. Fabrikalarda üretim işlemleri işlem kontrolleri, Kaizen ve Lean-Sigma ölçümleri sayesinde verimli ve neredeyse hatasız işlemektedir. Kalite kontrol sistemi en düşük ihtimalli kalite sapmalarına ve böylelikle doğruluk ve maksimum ürün performansına dayanmaktadır. Müşterilerimiz için tedariklerimiz her zaman vaktinde ve onların standartlarına uygun olmaktadır.

resim: ©Herrenknecht AG

Brochure

WIKA Image brochure

Detaylarla WIKA