Firma

Ürün portfolyosu

Çeşitlilik ve Esneklik

Benzersiz ürün yelpazesi ölçüm teknolojisi çözümlerinde geniş bir seçim olanağı sunmaktadır. WIKA Programı geniş bir ürün yelpazesine ayrılmıştır ve bu nedenle en çeşitli gereksinimleri karşılayabilmektedir. Buna ek olarak, birçok cihaz birbiri ile kombine edilebilir veya diyafram contalar, kapiler kablolar veya termoveller ile kullanım olanakları genişletilebilir.

Basınç

Hepsi tek bir kaynaktan - WIKA, relatif basınç, mutlak basınç ve fark basınç ölçümü için manometreler, dijital manometreler, basınç sensörleri, proses transmitterleri, basınç şalterleri ve kontaklı manometreler için komple bir cihaz serisi sunar.

Diyafram contaları kullanılarak ölçüm cihazları, -90 ila +400 ° C arasındaki sıcaklıklarda, aşındırıcı, agresif, heterojen, yüksek viskoziteli veya toksik ortamlarda da kullanılabilir. Her uygulama için optimal diyafram contaları, materyaller ve dolum malzemeleri mevcuttur.

Kapsamlı aksesuar yelpazesi; valfler ve koruyucu cihazlar (örn. manometre valfleri, manometre vanaları ve sifonlar), montaj aksesuarları ve elektrik aksesuarlarını kapsar.

Sıcaklık

Her sıcaklık aralığı için doğru çözüm: Elektrikli sıcaklık ölçüm teknolojisi alanında WIKA ürün portföyünde, termokupllar, rezistans termometreler veya sürekli bağlantılı kabloların yanı sıra bağlantı kafalı versiyonları bulunan dirençli termometreler (PTC ve NTC) bulunur. Cihazlarımız -200 ila +1.700 ° C arasındaki ölçüm aralıklarını kapsamaktadır. Sıcaklık şalterleri, analog ve dijital sıcaklık transmitterleri, sıcaklık kontrol cihazları ve dijital göstergeler ürün yelpazemizi tamamlar.

Termometrelerimiz bimetal, genleşme veya gaz çalıştırma prensibi ile çalışır. Bu, farklı sınıf hassasiyetlerinde -200 ila +700 ° C ölçüm aralıklarını, tepki sürelerini ve çevresel etkilere karşı dayanıklılığı sağlar.

WIKA termoveller, zorlu çalışma koşulları için hem tek parçalı hem de çok parçalı modellerde kullanılır. Önerilen versiyonlar, flanşlı, dişli veya kaynak için vidalı olarak farklılık gösterebilir. Ayrıca Van-Stone tasarımında koruyucu tüpler ve steril proses teknolojisi bağlantıları mevcuttur.

Seviye

Seviye ölçümünde çözüm ortağınız: WIKA, 450 ° C'ye kadar olan sıcaklıklar, 400 kg / m³’e kadar olan yoğunluklar ve 500 bar'a kadar basınç aralıklarında kapsamlı bir seviye ölçüm enstrümanı grubuna sahiptir. Ürün yelpazesi, bypass seviye göstergeleri, seviye probları, seviye göstergeleri, şamandıra tip manyetik seviye şalterleri ve optoelektronik şalterleri içerir. Müşteriye özel tasarımlar WIKA ürün portföyünü tamamlar.

Kuvvet

Ürün yelpazesinde ağırlık ve kuvvet çeviricileri, kesme ve eğme çubukları, platform yük hücreleri, özel yük hücreleri, ağırlık halkaları, halka ve özel kuvvet çeviricileri ile elektronik ve komple sistemler bulunur.

Akış

Birincil akış elemanları için ürün portföyümüz, ofis plakalar, akış nozulu, venturi tüpleri, pitot tüpleri ve sınırlama orifislerini içerir. Geniş ürün yelpazemizle hemen hemen tüm endüstriyel uygulamaları kapsayabilecek konumdayız. Özel gereksinimlerinizi karşılayabilmek için size özel çözümler geliştirilebilmektedir.

Kalibrasyon

Her gereksinim için en yüksek hassasiyet: WIKA, basınç ve sıcaklık için fiziksel ölçüm birimleri ve elektrik ölçüm birimleri için geniş bir kalibrasyon cihazları ürün yelpazesi sunmaktadır. Çok sayıda özel patent kalibrasyon cihazlarımızın benzersiz performans özelliklerini garanti eder.

Firmamız, WIKA'nın kendi akredite edilmiş DKD / DAkkS kalibrasyon laboratuvarlarında ölçüm cihazlarının kalibrasyonunu ve cihazlarınızı sahada kalibre etmek için bir mobil servis hizmeti sunmaktadır.

SF6 gaz çözümleri

SF6 gazını uygun şekilde işletmek için, çok sayıda özel cihaza ihtiyaç duyulmaktadır. WIKA, piyasada eksiksiz ürün portföyü ve SF6 yaşam döngüsü alanında gerekli uygulama deneyimlerine sahip tek şirkettir.

Tasarlanmış çözümler

İhtiyacınız - çözümümüz: WIKA, yalnızca yüksek kaliteli ölçüm teknolojisinin bir tedarikçisi değil, aynı zamanda sizinle birlikte özel çözümler geliştirmek için çalışan eşsiz bir ortaktır. Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.