Firma

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Detaylarla güvenilirlik

WIKA güvenilirliği müşterilerimize karşı sorumluluklarımızın farkındalığına dayanmaktadır. Sloganımızı, “İşinizin bir parçası”, çok ciddiye almaktayız. Müşterilerimiz dünya çapında tesislerine yerleştirilmiş WIKA aletlerinin her zaman güvenilir ve tam olarak çalışacağından emin olsunlar. Dolayısıyla kendi hedeflerine odaklanabilir ve rahatsız edilmeden bu hedeflerinin peşinden gidebilirler.

Müşterilerimize sürekli kalite kontroller vasıtasıyla sağlanmış en iyi kaliteyi sunmakta ve aynı yüksek gereksinimleri tedarikçilerimize de uygulamaktayız. Yalnızca mükemmel başlangıç ve ara ürünler ile kalıcı biçimde iyi ürün teslim edebiliriz. Aletlerimizin ve sistemlerimizin çoğu acil bir durumda ölçüm ve kontrol proseslerini sağlayan mukayese edilebilir fonksiyonların yinelenen mevcudiyetleri anlamına gelen yedeklik özelliği göstermektedir. Özellikle güç tesisleri ve enerji üretimi durumlarında hangi emniyet önceliğinin alınması gerektiği açıktır; WIKA ile müşterilerimiz ve ortakları insanlar ve çevre için güçlü sorumluluk hissi ile birleşen uzmanlıkla kendilerinden emin olabilirler.

Vaktinde teslim iyi iş ilişkilerinin bir başka unsurudur. Vaktinde ve güvenilir şekilde teslimat için WIKA ne ilave masraf ne de ekstra zaman ister. Belgelendirilmiş emniyetli temin zinciri ile ürünlerimiz müşterilerimize ulaştırılırken nerede olduklarını ve belirtilen koşullarda ve zamanda teslim edildiklerini her zaman biliriz.

Güvenilirlik hususunda hiçbir şeyi şansa bırakmayız ve personelimizin uzmanlığına güveniriz. Orta düzeyli, aile yönetimli işletme olarak kapsamlı şekilde eğitimleri ve gelişmeleri için yatırımlar yapmaktayız. Uzun vadeli personel ve müşteri sadakati birlikte gitmekte ve bizim için çabuk çıkarlardan daha önemlidirler. Sonuç olarak “güvenilirliğe yatırımımız” iki kat daha fazla sonuç getirmektedir.

resim: ©The Linde Group

Brochure

WIKA Image brochure

Detaylarla WIKA