Firma

Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Detaylarla esneklik

Kalite her şirketin başarısında önemli bir unsurdur. Bunu sürekli kılmak ise karışık ve zorlu bir iştir. Bu yüzden bütün iş süreçleri maliyet açısından hedeflenmeli ve aynı zamanda verimlilik ve esnekliğe dayanmalıdır. WIKA’nın ölçüm teknolojisi proses kapasitesinin en ideal şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Bütün parametrelere uygunluğu garanti eder, özel proseslerin tam olarak kontrol eder, aşınmayı sınırlandırır ve her türlü basınca dayanır.

Müşterilerimizin çalışmalarında neyin önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden kalite konusunda taviz vermeyiz. Her bir bileşen ve her bir fonksiyon için sıkı testler uyguluyor ve bütün istenmeyen neticeleri daha başından kapsam dışında bırakıyoruz. Ayrıca tedarikçilerimizi de bu işlemlere bağlı tutuyoruz. Üretim ve kontrol mekanizmaları için en güncel yöntemlere yatırım yapıyoruz. Ölçüm teknolojimiz istenilen hassaslığı mümkün olan en geniş hizmet ömrü ile birleştirmektedir. Müşterilimiz buna güvenebilirler. Prosesleri üzerindeki ileriki basınçları azaltmak için aletleri hakkında bakım seviyelerini ve sıklıklarını en ideal hale getiriyoruz.

Son derece çeşitli seri üretim programlarımız oldukça yüksek kalite ve ileri teknoloji çözümleri sunmaktadır. Bunu yaparken maliyetleri hesaba katmayı her zaman göz önünde bulundurmaktayız. Daha zorlu işler için müşterilerimiz adına özel proses gereksinimlerine harfiyen uyabilen bireysel çözümler geliştirebilmekteyiz.

WIKA kalitesi kapsamlıdır ve uluslararası olarak şeffaftır. Matris proses içerisinde bağlı ortaklarımızın ve ilgili şirketlerin kalite ve çevre yönetimlerini belirlenmiş ISO standartlarına uygun olarak onaylamaktayız. Kalite standartlarımız sadece işleri yerine getirmekle kalmaz aynı zamanda birçok ülkede standartlar tanzim eden kuruluşlar da bizim ölçüm teknolojilerimize ve uzmanlığımıza güvenmektedir.

Brochure

WIKA Image brochure

Detaylarla WIKA