Model CPA8001

Hava verileri test seti

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Yükseklik ve artış oranı kalibrasyonu
  • Hava hızı kalibrasyonu
  • Hava veri bilgisayarlarının kalibrasyonu
  • Askeri ve sivil helikopterler
  • Araştırma ve geliştirme laboratuvarları

Diğer özellikleri

  • Ön taraftan değiştirilebilen referans sensörleri
  • Gerekli tüm bilgileri içeren geniş renkli dokunmatik ekran
  • Kontrol stabilitesi % 0.001
  • Hassasiyet 0,009 % IS-50 (IntelliScale)

Tanımı

Uygulama
Hava verileri test seti CPA8001 (ADTS), havacılık teknolojisinin ölçüm cihazlarının kalibrasyonu için özel olarak tasarlanmış bir basınç kontrolörüdür. CPA8001 kontrol ünitesi, hem analog sensörleri, artış göstergesi ve hızölçerlerin hem de dijital sensörlerin veya hava veri bilgisayarlarının kalibrasyonu için kullanılabilir. Hava verileri test seti modeli CPA8001'in modüler yapısı nedeniyle, kullanıcı ihtiyaçlarına göre montaj için mümkün olan en büyük esnekliği sağlar.

Dizayn
CPA8001, bir masaüstü ünitesi olarak veya 19" kit olarak kullanılabilir ve referans basınç sensörü CPR8001 olan iki kontrol ünitesine sahiptir.
Sensör, komple kontrolörün (örn., Bir kalibrasyon donanımının dışında) çıkarılmadan ön taraftan değiştirilebilir.

İşlevsellik
Kullanıcı dostu bir menü ile eşleştirilen büyük, yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran, maksimum kullanım kolaylığı sağlar. Menü navigasyonu çeşitli dillerde mevcuttur.

Geniş dokunmatik ekranda, mevcut ölçüm ve yükseklik, artış hızı ve hızlanma için ayar noktaları gibi gerekli tüm bilgiler tek bir ekranda bulunabilir. İsteğe bağlı olarak, ölçülen değerler ek olarak basınç birimlerinde görüntülenebilir. Ek olarak, karmaşık test programlarının oluşturulması, cihazdaki menü aracılığıyla kolayca uygulanabilir.

Kontrolör, mevcut arayüzler üzerinden uzaktan kontrol edilebilir. Bu amaçla diğer ADTS cihazlarının çeşitli talimat ayarlı emülasyonları mevcuttur.

Komple test ve kalibrasyon sistemleri
Gerekirse, komple mobil veya sabit test ekipmanı da monte edilebilir. Mevcut sistemlere entegrasyon için, diğer cihazlarla iletişim kurmak üzere bir IEEE 488.2, RS-232, USB ve Ethernet arabirimi mevcuttur.

Mensor
Air data test set
  • Air data test setReference pressure sensorsChangeable reference pressure sensors
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.