Model CPB3800

Kompakt tasarımlı basınç kantarı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • 1,200 bar’a (hidrolik) kadar bir aralıkta basınç ölçeği tanımlamak için temel standart
  • Fabrika ve kalibrasyon laboratuvarları için basınç ölçüm aletlerinin test edilmeleri, ayarlanmaları ve kalibre edilmeleri için referans alet 
  • Komple, tek başına sistem, ayrıca çalışma alanında kullanım için

Diğer Özellikleri

  • Ölçülen değerin % 0,025’ine kadar toplam ölçüm belirsizliği
  • Fabrika kalibrasyonu standart olarak ulusal standartlara göre izlenebilirliği kapsamaktadır; Opsiyon olarak UKAS veya DKD/DAkkS ile kalibrasyon mümkündür.
  • Tavsiye edilen her beş yılda bir tekrar kalibrasyon döngüsü ile yüksek uzun dönem kararlılığı
  • Paslanmaz çelikten imal edilen kütleler lokal yer çekimine göre ayarlanabilmektedir.
  • Kompakt boyutlar

Tanımı

Kanıtlanmış temel standart
Basınç kantarları elektronik ve mekanik basınç ölçüm aletlerinin kalibrasyonları için piyasada mevcut bulunan en doğru aletlerdir. Yüksek kalitede malzeme kullanımının yanı sıra doğrudan basınç ölçümü (p = F/A) beş yıllık bir mükemmel uzun süreli kararlılıkla beraber çok küçük basınç belirsizliği sağlamaktadır (Alman Kalibrasyon Servisi DKD/DAkkS doğrultusunda tavsiye edilir). Basınç kantarı bu yüzden fabrikalarda ve kalibrasyon laboratuvarlarında, ulusal kuruluşlarda ve araştırma laboratuvarlarında yıllardır kullanılmaktadır.

Tek başına çalışma
Entegre edilmiş basınç üretimi ve kusursuz mekanik ölçüm prensibi sayesinde CPB3800 modeli çalışma alanında kullanım, bakım ve servis için idealdır.

Temel prensip
Basınç güç ve bölgenin oranı olarak tanımlanmaktadır. Bu yüzden CPB3800 modelinin çekirdek bileşeni kusursuzca üretilmiş ve özel test noktaları meydana getirebilmek için kütlelerle yüklenmiş piston silindir sistemidir. 

Uygulanan kütleler hedef basınca orantılıdır ve bu en ideal şekilde derecelendirilmiş kütleler vasıtasıyla elde edilmiştir. Standart olarak bu kütleler normal yer çekimine göre üretilmiştir (9.80665 m/s²) bununla birlikte özel bölgelere de ayarlanabilirler ve ayrıca UKAS veya DKD/DAkkS kalibrelidirler.

DH-Budenberg
Pressure standard, model CPB3800
  • Pressure standard, model CPB3800
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.