Model CPB5000

Pnömatik basınç kantarı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • 100 bar’a kadar basınç aralıklarında basınç ölçekleri tanımlamak için referans alet
  • Pinömatik veya gaz ve yağ ayırıcılı 400 bar pinömatik
  • Fabrika ve kalibrasyon laboratuvarları için basınç ölçüm aletlerinin test edilmeleri, ayarlanmaları ve kalibre edilmeleri için temel standart 
  • Komple, tek başına sistem, ayrıca çalışma alanında kullanım için

Diğer Özellikleri

  • Okumanın % 0,008’ine kadar toplam ölçüm belirsizliği
  • Fabrika kalibrasyonu standart olarak ulusal standartlara göre izlenebilirliği kapsamaktadır; Opsiyon olarak UKAS veya DKD/DAkkS ile kalibrasyon mümkündür.
  • Tavsiye edilen her beş yılda bir tekrar kalibrasyon döngüsü ile yüksek uzun dönem kararlılığı
  • Paslanmaz çelik ve alüminyumdan imal edilen kütleler lokal yer çekimine göre ayarlanabilmektedir.
  • Opsiyon olarak ConTec çabuk tahliye sistemi vasıtasıyla ölçüm aralığı değişiklikleri için hızlı ve güvenli şekilde piston silindir sistemi değişimi

Tanımı

Kanıtlanmış temel standart
Basınç kantarları elektronik ve mekanik basınç ölçüm aletlerinin kalibrasyonları için piyasada mevcut bulunan en doğru aletlerdir. Yüksek kalitede malzeme kullanımının yanı sıra doğrudan basınç ölçümü (p = F/A) beş yıllık bir mükemmel uzun süreli kararlılıkla beraber çok küçük basınç belirsizliği sağlamaktadır (Alman Kalibrasyon Servisi DKD/DAkkS doğrultusunda tavsiye edilir). Basınç kantarı bu yüzden endüstride fabrikalarda ve kalibrasyon laboratuvarlarında, ulusal kuruluşlarda ve araştırma laboratuvarlarında yıllardır kullanılmaktadır.

Tek başına çalışma
Entegre edilmiş basınç üretimi ve kusursuz mekanik ölçüm prensibi sayesinde CPB5000 modeli çalışma alanında kullanım, bakım ve servis için idealdır.

.

Temel prensip
Basınç güç ve bölgenin oranı olarak tanımlanmaktadır. Bu yüzden CPB5000 modelinin çekirdek bileşeni kusursuzca üretilmiş ve özel test noktaları meydana getirebilmek için kütlelerle yüklenmiş piston silindir sistemidir. 

Uygulanan kütleler hedef basınca orantılıdır ve bu en ideal şekilde derecelendirilmiş kütleler vasıtasıyla elde edilmiştir. Standart olarak bu kütleler normal yer çekimine göre üretilmiştir (9.80665 m/s²) bununla birlikte özel bölgelere de ayarlanabilirler ve ayrıca UKAS veya DKD/DAkkS kalibrelidirler.

Basınç dengesi modeli CPB5000

Basınç dengesi modeli CPB5000

  • Basınç dengesi modeli CPB5000
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.