Model CPC2000

Taşınabilir düşük basınç kontrolörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Düşük basınç ölçüm aletlerinin mobil kalibrasyonu
  • Çok düşük pozitif veya negatif basınçların temini
  • Küçük gösterge basınçlarının veya fark basınçların doğru ölçümleri

Diğer Özellikleri

  • Basınç aralıkları: 1 ... 1,000 mbar
  • Doğruluk: % 0.1 FS’ye kadar
  • Dahili otomatik basınç üretimi
  • Taşınabilir, ayrıca Li-Ion bataryalar sayesinde güç kaynak birimleri olmadan kullanılabilir.
  • Kolay çalışma

Tanımı

Uygulama
Kalibratör veya yüksek doğruluklu ölçüm ekimpanı ve/veya hassas basınç transdüseri olarak bu alet için başlıca uygulamalar ısıtma, havalandırma, iklimlendirme, filtreleme, temiz odalar ve tıbbi teknoloji alanlarıdır.

İşlevsellik
CPC2000 modeli düşük basınç kontrolörü elektrik şebekesi veya batarya ile çalışan dahili otomatik basınç üretimine ve referans basınca sahip basınç kontrolörüdür. Basınç üretimi pozitif ve/veya negatif basınçları her iki tüp bağlantısında var eden entegre edilmiş bir basınç pompası kullanılarak elde edilmektedir. Alet anahtarlanır anahtarlanmaz sıfır noktası kaymasını engellemek için otomatik olarak bir sıfır noktası ayarlaması gerçekleştirilir. Sonraki kalibrasyon hazırlıkları yalnızca birkaç ayar istemektedir. İlk olarak MENÜ butonu kullanılarak kayıtlı basınç birimlerinden birisi ve % 0 ... 50 aralığında değişken basınç değişim kademesi seçilmelidir.

Daha sonra (Control Mode) Kontrol Modunda tam skala girildikten sonra navigasyon tuşları kullanılarak basınç tanımlanmış basınç tarafından kolaylıkla arttırılabilir veya azaltılabilir. Kalibrasyon tertibatında veya test aracında sızdırma olup olmadığını test etmek için sızma (LEAK) butonu kullanılabilir. Bununla basınç test tertibatına kilitlenmiş olur ve böylelikle gerçekleşebilecek herhangi bir basınç düşmesi, ilaveten de bunun alacağı zaman ölçülür ve görüntülenir.

Ara yüz
Alet bilgisayar ile iletişimi ve veri alışverişini mümkün kılan RS-232 ve USB ara yüzlerine sahiptir.

Kalibrasyon Sertifikası
Aletin doğruluğu fabrika kalibrasyon sertifikası ile belgelendirilmektedir. Talep üzerine bu alet için DKD/DAkkS kalibrasyon sertifikaları da temin edebilmekteyiz.

Mensor
Taşınabilir düşük basınç kontrolörü
  • Taşınabilir düşük basınç kontrolörü
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.