Model CPC6050

Basınç Kontrolörü

Modüler

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

 • Sağlık ve havacılık endüstrisi
 • Endüstri (laboratuvar, atölye ve üretim)
 • Transmitter ve basınç göstergesi üreticileri
 • Kalibrasyon servisi ve servis alanları
 • Araştırma ve geliştirme laboratuvarları

Diğer özellikleri

 • Basınç aralığı: -1 ... 210 bar (-15 ... 3.045 psi)
 • Kontrol hızı: 15 s
 • Stabilize < 0,003 % FS (genellikle 0,001 % FS)
 • Hassasiyet: 0,01 % IS (IntelliScale)
 • Hassasiyet: 0,004 % FS

Tanımı

Dizayn
Tamamen yapılandırılabilir CPC6050 modüler basınç kontrolörü, müşteri ihtiyaçlarına uyum sağlamak için maksimum esneklik sağlar. Cihaz aynı anda maksimum iki bağımsız basınç kontrol kanalını çalıştırabilir. Her kanal en fazla iki sensöre sahip olabilir. Ek olarak, basınç kontrolörü, nispi veya mutlak basınç emülasyonu için isteğe bağlı bir barometrik referans ile donatılabilir. Cihaz masa tipi veya 19 "kurulum kiti olarak tasarlanabilir.

Uygulama
Basınç kontrol cihazı, kalibrasyon laboratuarlarında ve üretim ortamlarında, -1 ... 210 bar (-15 ... 3,045 psi) basınç aralığına ve % 0,01 IS-50'ye kadar hassasiyete sahip olduğu için çok çeşitli uygulamalar için uygundur. 25 mbar (10 "H20) 'den yüksek basınca sahip minimum basınçları kontrol etme kabiliyeti, sağlık ve havacılık uygulamaları için ideal kalibrasyon ve test çözümü, aynı anda değiştirilebilir tak-çalıştır basınç sensörleri ve yüksek performanslı sensör ile birlikte eş zamanlı kalibrasyon kanalları ile Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü, CPC6050 basınç kontrol cihazını kullanımı kolay ve bakımı kolay bir cihaz haline getirir.

İşlevselliği
Dokunmatik ekran, sezgisel kullanıcı arayüzü ile birlikte kolay kullanım sağlar. Menü dilinin çeşitliliği, kullanıcı dostu olmasına katkıda bulunur. Dokunmatik ekran veya arabirim komutuyla belirli bir ayar noktası özelliğine ek olarak, STEP tuşlarını kullanarak tanımlanmış, programlanabilir seviyelerde basıncı değiştirmek mümkündür. Ek olarak, karmaşık test programlarının oluşturulması, cihazdaki menü aracılığıyla kolayca uygulanabilir. Uygulamaya bağlı olarak, kontrol oranı hassas, çok hızlı veya kullanıcı tanımlı bir hıza ayarlanabilir.

Yazılım
Kalibrasyon yazılımı WIKA-CAL, basınç göstergelerinin uygun kalibrasyonunu ve test sertifikalarının oluşturulmasını sağlar. Ek olarak, baskı denetleyicisi seri komut formatları, Mensor standardı, SCPI ve diğer isteğe bağlı olarak kullanılabilen komut setleri ile uzaktan kontrol edilebilir.

Mensor
Pressure controller, model CPC6050
 • Pressure controller, model CPC6050CPC6050 Modular Pressure Controller
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.