Model CPD8500

Dijital basınç kantarı

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon laboratuvarları
  • Havacılık ekipmanları üreticileri
  • Hassas basınç sensörleri üreticileri
  • Kalibrasyon servisi ve servis alanları


Diğer özellikleri

  • Ölçüm aralığı: 500 bar’a (7.250 psi) kadar
  • 35 ppm'e kadar okuma doğruluğu
  • Mutlak ve relatif basınç ölçümü
  • Kitle uygulaması gerekli değildir
  • Dokunmatik ekran ile kolay kullanım

Tanımı

Dizayn
Model CPD8500 dijital ölü ağırlık test cihazı, manuel basınç dengesinin performansını kompakt dijital birincil standardın verimliliği ve kullanılabilirliği ile birleştiren bir cihazdır. Cihaz, 1 ... 500 bar (15 ... 7,250 psi) ve 1 ... 20 bar abs (15 ... 290 psi abs) arasında çeşitli ölçüm başlıkları ile geniş bir basınç aralığında kullanım imkanı sağlar.

Dijital basınç kompansatörü CPD8500, hassas parametrelerin otomatik olarak algılanması için bir dahili çevresel izleme modülü, bir smart sıcaklık sensörü ve hassas bir vakum sensörü ile donatılmıştır. İsteğe bağlı bir iç veya dış barometrik referans, relatif veya absolut basınç aralıklarını ölçmede kullanım için ek esneklik sağlar.

Uygulama
35 ppm'lik yüksek hassasiyet oranları, CPD8500'ü bir referans birincil standard ile karşılaştırılabilir kılar ve transfer standartlarının kalibrasyonu için ideal bir araçtır. Mutlak modda, CPD8500, vakumun kütleyi şarj etmek için kesintiye uğradığı geleneksel bir piston ölçerden farklı olarak sürekli bir ölçüm sunar.

Bu cihazı premium kalibrasyonlar için basit ve hızlı bir çözüm haline getirir. Dahili, otomatik yağlama sistemi, ek basınç kaynağı olmaksızın daha yüksek ve daha düşük basınç aralıklarında kullanım sağlar, böylece kirliliği en aza indirir ve piston-silindir sisteminin performansını artırır.

Kullanım kolaylığı
CPD8500, herhangi bir harici kütle seti yüklemeye gerek kalmadan hassas kalibrasyon için yüksek hassasiyetli bir yük hücresi ile kanıtlanmış piston göstergesini kullanır. Görüntülenen basınç değeri, ortam koşullarındaki değişiklikler, yerel yer çekimi ve piston-silindir sıcaklığı için dahili olarak telafi edilir. Bu, manuel veya harici karmaşık hesaplamalar ihtiyacını ortadan kaldırır.

CPD8500 ana ünitesi, kolay hizalama için sabit tesviye ayaklarına sahiptir. Titreşim etkilerini azaltmak için ayaklar yastıklıdır. Cihaz aynı zamanda, önceki modelinin CPD8000'in relatif ve absolut ölçüm kafalarına tam geriye dönük uyumluluğunu da destekler.

DH-Budenberg
Dijital basınç kantarı
  • Dijital basınç kantarı
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.