Model CPG-KITP

Pnömatik Servis Kiti

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Petrol ve gaz endüstrisi
  • Bakım ve servis alanları
  • Kalibrasyon servisi ve servis alanları
  • Doğrudan yerinde kalibrasyon

Diğer özellikleri

  • Manometre, basınç sensörü, basınç şalteri veya emniyet valflerinin test edilip ve ayarlanması
  • % 0,05 FS hassasiyetli CPG1500 referans cihazı ile
  • 40 bara kadar pnömatik versiyon (manuel test pompası -950 mbar ile maksimum basınç üretimi ... 35 bar (-13,5 ... 500 psi))
  • Basit ve açık kullanım imkanı

Tanımı

Uygulama alanı
Pnömatik servis kiti CPG-KITP, karşılaştırma ölçümleri veya basınç şalterlerinin ayarlanması ile mekanik ve elektronik basınç ölçüm cihazlarının pnömatik kontrolü, ayarlanması ve kalibrasyonu için ideal bir araçtır. Test laboratuvarda, atölyede veya yerinde ölçüm noktasında hızlı ve güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Servis seti bakım ve servisi daha kapsamlı, güvenli ve esnek hale getirir. Kit, yüksek kaliteli, kullanışlı ve sağlamdır ve servis için uygundur.

Bileşenler
Servis kiti, tanımlanmış bir test basıncının oluşturulması için bir hidrolik el test pompasından ve aynı zamanda bir referans cihaz olarak kullanılan son derece hassas bir model olan CPG1500 hassas dijital basınç göstergesinden oluşur. Basınç oluşturmak için hava kullanılır. Test çantasında çeşitli bağlantı adaptörleri de mevcuttur. Tüm parçalar dikkatli bir şekilde muhafaza edilir ve nakliye için korunur.

Basit fonksiyon
Test edilecek cihazı ve hassas dijital basınç göstergesi CPG1500'ü test pompasına bağlarsanız, pompa çalıştırıldığında her iki ölçüm cihazına da aynı basınç uygulanacaktır. Test basıncını tam olarak ayarlamak için ince bir ayar valfi kullanılır. Ölçülen iki değeri istenilen herhangi bir basınç değerinde karşılaştırarak, doğruluğun kontrol edilmesi veya test edilecek basınç göstergesinin ayarlanması gerçekleşebilir.

WIKA-Cal Software
Dijital basınç göstergesinin veri kaydedicisinden toplanan veriler, daha fazla değerlendirme için WIKA-Cal kalibrasyon yazılımına kablosuz olarak iletilebilir. WIKA-Cal ayrıca, PC destekli kalibrasyon, kalibrasyon ve enstrüman verilerinin bir SQL veri tabanında yönetilmesini sağlar. Veri aktarımı için bir WIKA-Kablosuz arayüz mevcuttur.

Pnömatik Servis Kiti
  • Pnömatik Servis Kiti
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.