Modeller CPH6000, CPT6000

Proses Kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri/servis endüstris
  • Bakım tesisleri
  • Laboratuvarlarda ölçüm ve kontrol
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • Kolayca değiştirilebilir referans basınç sensörlü dijital alet (ayrıca sensörler harici olarak ta bağlanabilir)
  • 0 ... 250 mbar’dan 0 ... 6,000 bar’a kadar ölçüm aralıkları
  • Doğruluk: % 0.025  (kalibrasyon sertifikası dahildir)
  • Kalibrasyon ve basınç siviçi test fonksiyonları
  • Yazılım ve komple servis setleri (pompalar dahil) mevcut bulunmaktadır

Açıklamalar

Çalışma
Uygulamaya her zaman uyan bir çözüm için % 0.025 doğruluğa kadar ve 6,000 bar’a kadar ölçüm aralıklarına sahip hızlı bir şekilde ve aletlere gerek duyulmadan değiştirilebilen seçilebilecek birçok basınç sensörü mevcut bulunmaktadır. Basınç sensörü alete sabitlenebilmenin yanı sıra opsiyonlu olarak ortalama 1 m uzunlukta bağlantı kablosu ile dışarıdan da kullanılabilir. Eğer alet üzerindeki basınç sensörü değiştirilirse bu durumda dijital alet yeni ölçüm aralığı tanıyacak ve böylelikle operatörü menü vasıtasıyla konfigürasyon yapmaktan kurtaracaktır.

Fonksiyonellik
Setup (Ayarlar) menüsünde seçilebilecek 3 adet çalışma modu bulunmaktadır: MEASURING (Ölçüm), CALIBRATION (Kalibrasyon) and PRESSURE SWITCH-TEST (Basınç Siviç Testi)
CALIBRATION ve PRESSURE SWITCH-TEST modlarında menü asistanı kullanıcıyı her bir işlem süresince destekler ve örneğin birkaç kalibrasyondan kalibrasyon verilerini kaydeder veya siviç gecikmelerini otomatik olarak değerlendirir.

Test maddesini enerjilendirmek ve ölçüm sinyallerini okumak için sabit koruyucu başlıklar ile arazideki olumsuz koşullardan korunan elektriksel girişler ve çıkışlar bulunmaktadır.

Yazılım
CPH6000 içerisinde saklanan kalibrasyon verilerinin değerlendirilmesi ve belgelendirilmesi için 2 adet bilgisayar programı mevcut bulunmaktadır. Veriler PrintCal (Excel® tabanlı) yazılımı kullanılarak otomatik olarak yazdırılabilir bir kalibrasyon sertifikasına aktarılabilir.

EasyCal kalibrasyon yazılımı bilgisayar destekli kalibrasyona ilaveten ayrıca Access veri tabanındaki kalibrasyon ve alet verilerinin yönetimini de olanak sağlamaktadır. Veri transferi için bir RS-232 ve bir USB ara yüzü mevcut bulunmaktadır.

Komple test ve servis kutuları
Bakım ve servis uygulamaları için çeşitli servis kutuları mevcut bulunmaktadır. Bunlar basınç üretimli veya üretimsiz basınç servis kutuları, şarj aleti, adaptörü vs içermektedir.

Sertifikalı Doğruluk
Her bir referans basınç transmitteri için doğruluk, aletin beraberinde bulunan fabrika kalibrasyon sertifikası ile belgelendirilmektedir. Ayrıca istek durumunda bu alet için kendi DKD/DAkkS laboratuvarımızdan DKD/DAkkS kalibrasyon sertifikası temin etmekten memnunluk duyarız.

Pressure calibrator, model CPH6000
  • Pressure calibrator, model CPH6000
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.