Modeller CPH6200, CPT6200

Taşınabilir basınç göstergesi

1- veya 2- kanal versiyonu

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstrisi
  • Laboratuvarlarda ölçüm ve kontrol
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • Değiştirilebilir basınç sensörlü dijital gösterge (tak çalıştır)
  • 0 ... 25 mbar’dan 0 ... 1,000 bar’a kadar ölçüm aralıkları
  • Basınç tipi: pozitif ve negatif aşırı basınç, mutlak basınç ve fark basınç
  • Doğruluk: % 0.2, opsiyonlu % 0.1 (kalibrasyon sertifikası dahildir.)
  • GSoft veri kaydedici değerlendirme yazılımı, EasyCal Light kalibrasyon yazılımı ve komple servis kutuları (pompalar dahil) mevcut bulunmaktadır.


Tanımı

Geniş uygulama imkânları
CPH6200 modeli taşınabilir basınç göstergesi için 1,000 bar’a kadar ölçüm aralıklarına sahip paslanmaz çelik basınç sensörleri mevcut bulunmaktadır. Bu yüzden özellikle proses teknolojisi, makine yapımı vs gibi uygulamalar için bir test aleti olarak uygundur. Dijital gösterge, bağlı olan basınç sensörünün ölçüm aralığını otomatik olarak tespit eder ve yüksek doğrulukta basınç ölçümleri sağlar.

Fonksiyonellik
CPH6200, hem aşırı basınç hem de mutlak basınç ölçümleri için kullanılabilir. Fark basınç ölçümü 2-kanal versiyonu CPH6200-S2 ve iki adet bağlı CPT6200 modeli referans basınç sensörü ile mümkündür. Burada seçilebilir basınç birimleri bar, mbar, psi, Pa, kPa, MPa, mmHg veya inHg’dir. Entegre edilmiş bir veri kaydedici ve Min, Maks, Tutma, Dara, Sıfır noktası ayarlama, Alarm, Küç Kapatma, Azami değer tespiti (1,000 ölçümler/s), ortalama değer filtresi vs gibi çeşitli diğer fonksiyonlar CPH6200’ın birçok farklı uygulama için kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Komple test ve servis kutuları
Bakım ve servis uygulamaları için çeşitli servis kutu sistemleri mevcut bulunmaktadır. Bunlar basınç üretimli veya üretimsiz servis kutuları, yeniden şarj edilebilir batarya, batarya şarj aleti, bağlantı adaptörü vs içermektedir.

Yazılım
Kaydedilen verilerin çizelgesel ve grafiksel gösterimleri için GSoft veri kaydedici değerlendirme yazılımına ek olarak ayrıca kalibrasyon fonksiyonları için EasyCal Light kalibrasyon yazılımı mevcut bulunmaktadır.

Sertifikalı Doğruluk
Her bir referans basınç sensörü bakımından, komple ölçüm zinciri için doğruluk, aletin beraberinde bulunan fabrika kalibrasyon sertifikası ile belgelendirilmektedir. Talep halinde bu alet için DKD/DAkkS kalibrasyon sertifikası temin edebiliriz.

Taşınabilir basınç göstergesi
  • Taşınabilir basınç göstergesi
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.