Model CPH62I0

Kendinden emniyetli taşınabilir basınç göstergesi (ATEX versiyonu)

1- kanal versiyonu veya 2- kanal versiyonu

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstrisi
  • İş atölyelerinde ölçüm ve kontrol
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • Değiştirilebilir basınç sensörlü dijital alet (tak çalıştır)
  • 0 ... 100 mbar’dan 0 ... 1,000 bar’a kadar ölçüm aralıkları
  • Doğruluk: % 0.2, opsiyonlu % 0.1  (kalibrasyon sertifikası dahildir)
  • Kendinden emniyetli versiyon Ex ib IIC T4
  • GSoft veri kaydedici değerlendirme yazılımı, EasyCal Light kalibrasyon yazılımı ve komple servis kutuları (pompalar dahil) mevcut bulunmaktadır

Tanımı

Geniş uygulama imkanları
CPH6210 modeli dijital alet için 1,000 bar’a kadar aralıklara sahip paslanmaz çelik basınç sensörleri mevcut bulunmaktadır. Bu yüzden özellikle proses mühendisliği, kimyasal endüstri, rafineriler vs gibi uygulamalar için bir test aleti olarak uygundur.

Bu dijital alet, bağlı olan basınç sensörünün aralığını otomatik olarak tespit eder ve yüksek doğrulukta basınç ölçümleri sağlar.

İşlevsellik
Hem gösterge hem de mutlak basınçlar için basınç sensörlerinin yanı sıra 2- kanal versiyonu CPH62I0-S2 ve bağlı iki basınç sensörü ile fark basıncı ölçümü yapmak ta mümkün olmaktadır. Burada seçilebilir basınç birimleri bar, mbar, psi, Pa, kPa, MPa, mmHg veya inHg’dir.

Entegre edilmiş bir veri kaydedici ve çeşitli diğer fonksiyonlar (Min, Maks, Tutma, Dara, Ofset düzeltme, Alarm, Küç Kapatma, 3 farklı Örnek oran, Deniz seviyesi vs gibi) bu aletin birçok farklı uygulama için kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Komple test ve servis kutuları
Bakım ve servis uygulamaları için çeşitli servis kutuları mevcut bulunmaktadır. Mevcut seçenekler basınç pompalı veya pompasız basınç servis kutuları, bağlantı adaptörleri vesaireden CTH6200 modeli taşınabilir termometre ile kombinasyonlara kadar dağılım göstermektedir.

Yazılım
Kaydedilen verilerin çizelgesel ve grafiksel gösterimleri için GSoft veri kaydedici değerlendirme yazılımının yanı sıra ayrıca kalibrasyon fonksiyonları için EasyCal Light kalibrasyon yazılımı mevcut bulunmaktadır.

Sertifikalı Doğruluk
Her bir referans basınç sensörü bakımından, komple ölçüm zinciri için doğruluk, aletin beraberinde bulunan fabrika kalibrasyon sertifikası ile belgelendirilmektedir.

Ayrıca istek durumunda bu alet için kendi DKD/DAkkS laboratuvarımızdan DKD/DAkkS kalibrasyon sertifikası temin etmekten memnunluk duyarız

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.