Model CPH6300

Taşınabilir basınç göstergesi

1- veya 2-kanal versiyonu

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstrisi
  • Laboratuvarlarda ölçüm ve kontrol
  • Kalite güvence
  • Sızıntı testi

Diğer Özellikleri

  • Değiştirilebilir basınç sensörlü dayanıklı ve su geçirmez dijital gösterge (tak çalıştır)
  • 0 ... 100 mbar’dan 0 ... 1,000 bar’a kadar ölçüm aralıkları
  • Basınç tipi: pozitif ve negatif gösterge basıncı, mutlak basınç ve fark basınç
  • Doğruluk: % 0.2, opsiyonlu % 0.1  (kalibrasyon sertifikası dahildir)
  • Veri kaydedici değerlendirme yazılımı GSoft ile beraber tamamen kılıflı servis setleri (pompalar dahildir) mevcut bulunmaktadır

Tanımı

Geniş uygulama imkanları
CPH6300 modeli taşınabilir basınç göstergesi için 1,000 bar’a kadar ölçüm aralıklarına sahip paslanmaz çelik basınç sensörleri mevcut bulunmaktadır. Dayanıklı ve su geçirmez tasarımı CPH6300 modelini elverişsiz çevrelerde kullanım içim ideal hale getirmektedir.

Bu yüzden özellikle proses mühendisliği, kimyasal endüstri, rafineriler vs gibi uygulamalar için bir test aleti olarak uygundur. Bu dijital gösterge, bağlı olan basınç sensörünün ölçüm aralığını otomatik olarak tespit eder ve yüksek doğrulukta basınç ölçümleri sağlar.

Fonksiyonellik
CPH6300, hem gösterge basıncı hem de mutlak basınç ölçümleri için kullanılabilir. Fark basınç ölçümü 2-kanal versiyonu CPH6300-S2 ve iki adet CPT6200 modeli referans basınç sensörü ile mümkündür. Burada seçilebilir basınç birimleri bar, mbar, psi, Pa, kPa, MPa, mmHg, inHg, mH2O ve bir müşteriye özel birimdir.

Entegre edilmiş bir veri kaydedici ve Min, Maks, Tutma, Dara, Sıfır noktası ayarlama, Alarm, Küç Kapatma, Azami değer tespiti (1,000 ölçümler/s’ye kadar), ortalama değer filtresi vs gibi çeşitli diğer fonksiyonlar CPH6300’ın birçok farklı uygulama için kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır.

Komple test ve servis kutuları
Bakım ve servis uygulamaları için çeşitli servis kutu sistemleri mevcut bulunmaktadır. Bunlar basınç üretimli veya üretimsiz servis kutuları, yeniden şarj edilebilir batarya, batarya şarj aleti, bağlantı adaptörü vs içermektedir.

Yazılım
Kaydedilen verilerin çizelgesel ve grafiksel gösterimleri için GSoft veri kaydedici değerlendirme yazılımı mevcut bulunmaktadır.

Sertifikalı Doğruluk
Her bir referans basınç sensörü bakımından, komple ölçüm zinciri için doğruluk, aletin beraberinde bulunan fabrika kalibrasyon sertifikası ile belgelendirilmektedir. Talep halinde bu alet için DKD/DAkkS kalibrasyon sertifikası temin edebiliriz.

Digital pressure measuring instrument, model CPH6300
  • Digital pressure measuring instrument, model CPH6300
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.