Model CPH6400

Hassas taşınabilir basınç göstergesi

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmet şirketleri ve servis endüstris
  • Laboratuvarlarda ölçüm ve kontrol
  • Kalite güvence

Diğer Özellikleri

  • Kolaylıkla değiştirilebilir basınç sensörlü dijital gösterge (tak çalıştır)
  • 0 ... 400 mbar’dan 0 ... 6,000 bar’a kadar ölçüm aralıkları (Ayrıca vakum ve mutlak basınç aralıkları da mevcuttur)
  • Doğruluk: % 0.025 (kalibrasyon sertifikası dahildir)
  • Harici Pt100 rezistanslı termometre ile eş zamanlı olarak basınç ve sıcaklık ölçümleri
  • Min, Maks, basınç oranı ve veri kaydedici fonksiyonları

Açıklamalar

Özellikler
Operatör için 6,000 bar’a kadar farklı ölçüm aralıkları sunan, her zaman uygulamaya uygun bir çözüm getiren çok çeşitli basınç sensörleri mevcut bulunmaktadır. Özel sensörler aletlere gerek kalmadan hızlı şekilde değiştirilebilirler (tak çalıştır) ve dijital gösterge tarafından otomatik olarak tanınırlar.

Ayrıca bir seçenek olarak Pt100 rezistanslı termometre ile çok doğru sıcaklık ölçümleri yapmak mümkündür. Dahası bu alet geniş, kolayca okunabilir arka aydınlatmalı bir gösterge (açık/kapalı seçilebilir), dayanıklı bir muhafaza ve sade ve açık çalışma özelliklerini de bünyesinde barındırmaktadır.

İşlevsellik
CPH6400, mobil ve yüksek hassaslıkta basınç ve sıcaklık ölçümlerinin yanı sıra basınç ve sıcaklık eğrilerinin kaydedilmesi (kayıt fonksiyonu vasıtasıyla), sızıntı testi (basınç oranı fonksiyonu vasıtasıyla) ve azami değer tespiti (Min/Maks fonksiyonu vasıtasıyla) gibi diğer faydalı uygulamalara da olanak sağlamaktadır.

Bu kullanışlı fonksiyonlar kolaylıkla ilgili tuşlara basılarak etkinleştirilebilir veya etkisizleştirilebilir.

Yazılım
WIKA'nın PrintCal yazılımı kullanılarak CPH6400 içerisinde saklanan kaydedilmiş veriler belgeleme ve daha sonraki değerlendirmeler için bir USB bağlantısı vasıtasıyla bir bilgisayara EXCEL® dosya formatında kaydedileceği şekilde aktarılabilir.

PrintCal, buna ilave olarak CPH6400 kullanılarak basınç ölçüm aletlerinin bilgisayar destekli kalibrasyonlarına da imkan sağlamaktadır.

Komple test ve servis setleri
Bakım ve servis uygulamaları için çeşitli servis kutu sistemleri mevcut bulunmaktadır. Bunlar basınç pompalı veya pompasız basınç servis setleri, şerj aleti, adaptör vs. içermektedir.

Sertifikalı Doğruluk
Her bir referans basınç transmitteri ve Pt100 rezistanslı termometre bakımından, komple ölçüm zinciri için doğruluk, aletin beraberinde bulunan fabrika kalibrasyon sertifikası ile belgelendirilmektedir. Alternatif olarak talep halinde bir DKD/DAkkS kalibrasyon sertifikası temin edilebilir.

Hassas taşınabilir basınç göstergesi
  • Hassas taşınabilir basınç göstergesi
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.