Model CPH7000

Taşınabilir proses kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon hizmeti şirketleri
  • Ölçü kontrol laboratuvarları
  • Kalite güvencesi
  • Yerinde kalibrasyon

Diğer özellikleri

  • -0,85 ... +25 bar (-12,3 ... +360 psi) arası manuel basınç üretimi
  • Hassasiyet: 0,025 % FS (kalibrasyon sertifikası dahil)
  • 0 ... 30 mA üretim ve ölçüm ve DC 24 V güç kaynağı
  • Yüksek ölçüm hızı ve geniş hafızalı veri kaydedici
  • Kalibrasyon asistanı, kalibrasyon işlemi boyunca sizi yönlendirir

Tanımı

Genel açıklama
CPH7000 Proses Kalibratörü, analog basınç göstergelerinin, basınç transmitterlerinin ve proses transmiterlerinin kalibrasyonu ve doğrulanması için hassas, taşınabilir bir kalibratördür. Ayrıca, basınç şalterleri kontrol edilebilir ve anahtarlama noktası belirlenebilir. CPH7000 ile sadece kontroller değil aynı zamanda transmitterlerin simülasyonları ve testleri de gerçekleştirilebilir.

Dizayn
CPH7000 opsiyonel olarak entegre referans basınç sensörüne ve ayrıca -0,85 ... +25 bar (12,3 ... +360 psi) basınçların üretilebildiği manuel basınç üretimine sahiptir. Harici bir transmitteri aynı anda elektrik modülü üzerinden beslemek ve çıkış sinyalini ölçmek (veya simüle etmek) mümkündür.

Fonksiyonları
Kalibratör, kalibrasyon rutinlerini hızlı ve kolay bir şekilde ayarlama imkanını sunar, aynı zamanda önceden yapılandırılmış kalibrasyon rutinlerini çalıştırır ve ölçülen değerleri otomatik olarak kaydeder. WIKA-Kablosuz arayüzü üzerinden, tamamlanmış kalibrasyon işlemleri bir PC'ye iletilebilir. Bu veriler daha sonra WIKA-CAL yazılımı kullanılarak değerlendirilebilir ve arşivlenebilir. Böylece tamamen kağıtsız bir verici kalibrasyonu sadece CPH7000 kullanımı ile mümkündür.

Hassasiyet
CPH7000, 10 ... 50 ° C (50 ... 122 ° F) geniş bir sıcaklık aralığını kapsar ve % 0,025'lik bir doğruluk elde edilir. Karmaşık hesaplamalardan kaçınmak için, ölçülen değerler doğrudan müşteriye özel ünitelerde de gösterilebilir.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.