Model CPH7650

Portatif basınç kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Kalibrasyon servisi ve servis alanları
  • Ölçme ve kontrol laboratuvarları
  • Kalite güvencesi

Diğer özellikleri

  • Entegre pompa ile -0,85 ... +20 bar (-12 ... 290 psi) değerinde bir tuşa basarak ölçüm ve elektrik basınç üretimi
  • Hassasiyet: 0,025 % FS (Kalibrasyon sertifikası dahil)
  • Transmitteri beslemek için 4 ... 20 mA ve DC 24 V güç kaynağı verilmesi / ölçülmesi
  • Sağlam çanta tasarımı, IP67

Tanımı

Genel
CPH7650 portatif basınç kalibratörü, mobil kullanımın yanı sıra sabit atölye ve laboratuvar testleri için tasarlanmış kompakt, portatif bir basınç kalibratörüdür. Entegre bir elektrikli pompa sayesinde, 20 bar (300 psi)’a kadar basınç üretilebilir. Entegre bir elektrik modülü sadece akım ve voltaj sinyalinin klasik ölçümünü değil, aynı zamanda vericilerin veya sensörlerin maks. 30 mA (voltaj (açık devre) = DC 24 V)’a kadar beslenmesini sağlar.

Hassasiyet
Değiştirilebilir referans sensörü tipi CPT6000, % 0,025'lik bir hassasiyet sağlar. Dahili sensörün sıcaklık telafisi, saha uygulamalarında doğruluk sağlar. Ölçümler 13 standart üniteden birinde görüntülenebilir.

Özellikleri
Portatif basınç kalibratörü sadece hassas basınç ölçümleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda doğru akım ve voltaj ölçümleri ve test öğeleri için bir DC 24 V güç kaynağı sağlar. Ekranda basınç değerleri ve elektriksel ölçüm değerleri aynı anda gösterilmektedir. Kalibratör sağlam, toz ve su geçirmez bir cihaz muhafazasına entegre edilmiştir. Bu özelliği mobil basınç kalibratörünün zorlu endüstriyel ortamlarda kullanım için özellikle uygun olmasını sağlar.

Entegre NiMH pil, yaklaşık 50 saatlik bir pil ömrü veya 20 bar'a (290 psi) kadar 125 pompa çevrimi sağlar. Harici üniversal güç kaynağı ünitesi, 100 ... 240 V AC işletme gerilimi için tasarlanmıştır.

Portatif basınç kalibratörü
 • Portatif basınç kalibratörü
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.