Model CPP1200-X

Hidrolik kıyaslama test pompası

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Çalışma alanında, laboratuvarda veya iş atölyelerinde kolay hidrolik test basıncı üretimi
  • Her türlü basınç ölçüm aletinin test edilmesi, ayarlanması ve kalibre edilmesi için
  • 1,200 bar’a kadar hidrolik basınç üretimi

Diğer Özellikleri

  • Dolum, basınç üretimi ve basınç ince ayarı için hassas olarak ayarlanabilir çift-bölgeli mil pompa
  • Serbestçe döndürülebilir test bağlantıları (başka bir deyişle ölçüm aletleri yönlendirilebilir)
  • CPB3800 modeli basınç kantarının kanıtlanmış teknolojisi
  • Kompakt boyutlar
  • Düşük ağırlık

Tanımı

Application areas
Test pompaları mekanik ve elektronik basınç ölçüm aletlerinin karşılaştırmalı ölçümler aracılığıyla test edilmeleri, ayarlanmaları ve kalibre edilmeleri için basınç üreticileri olarak hizmet vermektedirler. Bu üniteler laboratuvarlarda veya iş atölyelerinde veya çalışma alanında ölçüm noktasında kullanılabilirler.

Kolay çalışma
Test maddesi ve yeterli derecede doğrulukta bir referans basınç ölçüm aletini test pompasına bağlandığında aynı basınç her iki ölçüm aletinde de harekete geçecektir. Verilen herhangi bir basınç değerinde ölçülen iki değerin kıyaslanması yolu ile test altındaki basınç ölçüm aletinin doğruluğunun ve/veya ayarlarının kontrolü gerçekleştirilebilir.

Kolay kullanım
CPP1200-X modeli kıyaslama test pompası, 1,200 bar’a kadar basınç üretebilen bir hidrolik kıyaslama test pompasıdır. Teknik olarak CPB3800 modeli basınç kantarının alet temeline benzemektedir. Geçiş valfleri ile beraber entegre edilmiş çift-bölgeli mil pompa test sisteminin hızlı şekilde dolumunu ve sorunsuz basınç üretimini sağlamaktadır.

Aynı zamanda hassas olarak ayarlanabilir mil pompa ince basınç ayarı için de işe yaramaktadır. Alet temelinde basınç üretimi için bir kontrol şematiği hızlı ve kolay çalışmaya olanak sağlamaktadır.

İki test bağlantısı G ½ dişi gevşek vida bağlantıları ile donatılmıştır. Farklı vida bağlantılı aletlerin kalibrasyonları için karşılık gelen vida adaptörleri mevcut bulunmaktadır.

Kompakt alet tasarımı
CPP1200-X, milin pompa gövdesi içerisinde hareket etmesinden dolayı çalışırken değiştirilemeyen kompakt boyutları ile de özellikle dikkat çekmektedir. CPP1200-X, bu boyutlar ile birleşmiş son derece sağlam ABS plastik muhafaza ve düşük ağırlıkları sayesinde çalışma alanındaki uygulamalar için özellikle uygun hale getirilmiştir.

Hidrolik kıyaslama test pompası
  • Hidrolik kıyaslama test pompası
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.