Model CPP120-X

Pnömatik karşılaştırma testi pompası

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Sahada, laboratuarda veya 120 bar'a kadar atölyede pnömatik basınç kaynağı
  • Her türdeki basınç göstergelerini test etmek, ayarlamak ve kalibre etmek için

Diğer özellikleri

  • Basınç giriş ve çıkış veya vakum için iki ince ölçüm valfi
  • Basıncın hassas ayarlanması için hassas ayarlanabilir ses seviyesi
  • CPB3500 basınç kompansatöründen kanıtlanmış teknoloji
  • Harici basınç veya vakum kaynağı bağlantısı
  • Yaklaşık basıncı görüntülemek için basınç göstergesi

Tanımı

Uygulama alanları
Test pompaları, mekanik ve elektronik basınç ölçüm cihazlarının karşılaştırmalı ölçümler yoluyla test edilmesi, ayarlanması ve kalibrasyonu için basınç oluşturmak için kullanılır. Bu üniteler laboratuvarda veya atölyede veya ölçüm noktasında yerinde kullanılabilir.

Kolay kullanım
Test maddesini ve yeterince hassas bir referans basınç ölçüm cihazını test pompasına bağlayarak, her iki ölçüm cihazına da aynı basınç uygulanır. Ölçülen iki değeri istenilen herhangi bir basınç değerinde karşılaştırarak, doğruluğun kontrol edilmesi veya test edilecek basınç göstergesinin ayarlanması gerçekleşebilir.

Kolay kullanım
CPP120-X karşılaştırmalı test pompası, 120 bara kadar basınç beslemesi için bir pnömatik karşılaştırma test pompasıdır. Teknik olarak CPB3500 basınç dengeleyicisinin cihaz tabanı ile aynıdır. Basınç girişi ve çıkışı için iki entegre ince dozlama valfı ile, bireysel test noktaları kolayca kontrol edilebilir.

Doğru karşılaştırma ve doğru ayar için, pompanın hassas şekilde ayarlanabilen bir ses seviyesi vardır. Gerekli harici basınç veya vakum kaynağı bağlantısı cihazın arkasında bulunur. İki test bağlantısı, G ½ dişi dişe sahip serbest çalışan rakor somunları ile donatılmıştır. Diğer bağlantı dişleriyle cihazları kalibre ederken, ilgili dişli adaptörleri aksesuar olarak mevcuttur.

Kompakt cihaz tasarımı
CPP120-X ayrıca, sadece pompa gövdesi içinde çalışan döner mil tarafından çalışma sırasında bile değişmeyen kompakt boyutları ile karakterize edilir.

Bu boyutlarda, son derece dayanıklı ABS plastik gövde ve düşük ağırlığı olan CPP120-X, yerinde kullanım için de uygundur.

Pnömatik karşılaştırma testi pompası
  • Pnömatik karşılaştırma testi pompası
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.