Model CPP30

Test pompası, pnömatik

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Laboratuvarlar, iş atölyeleri veya çalışma alanları için kolay basınç üretimi
  • Her türlü basınç ölçüm aletinin test edilmesi, ayarlanması ve kalibre edilmesi için
  • -950 mbar’dan +35 bar’a kadar pnömatik basınç üretimi

Diğer Özellikleri

  • Ergonomik kullanım
  • İnce ayar valfi vasıtasıyla hassaslık ayarı
  • Kompakt boyut
  • Düşük ağırlık

Tanımı

Uygulama alanları
Test pompaları, mekanik ve elektronik basınç ölçüm aletlerinin karşılaştırmalı ölçümler aracılığıyla test edilmeleri, ayarlanmaları ve kalibre edilmeleri için basınç üretiminde kullanılmaktadırlar. Bu basınç testleri laboratuvarlarda, iş atölyelerinde veya iş alanında ayarlanan ölçüm noktasında gerçekleştirilebilir.  
 
Kolay çalışma
Test altındaki alet ve uygun doğrulukta bir referans ölçüm aleti test pompasına bağlandığında pompa çalıştırıldığınca aynı basınç her iki ölçüm aletinde de harekete geçecektir. Test altındaki aletin kalibrasyonu veya ayarlanması herhangi bir basınç değerinde ölçülen iki değerin kıyaslanması ile gerçekleştirilebilir. Ölçüm noktalarının doğru üretimini sağlamak için test pompasına bir ince ayar valfi yerleştirilmiştir.

Kolay kullanım
CPP30 el test pompası, çok kompakt boyutuna rağmen maksimum 35 bar’a kadar kolay ve doğru test basıncı üretimi sağlamaktadır. Ayrıca değiştirme siviçi ile maksimum -950 mbar’a kadar vakum üretimi de mümkün olmaktadır. Ulaşılabilir maksimum basınç veya vakum bağlı olan test hacmine göre değişmektedir. Ayrıca pompa hassas basınç ayarı sağlamak için bir de ince ayar valfine sahiptir. Referans alet doğrudan pompanın tepesine yerleştirilir ve test altındaki alet test kiti içeriğinde bulunan G ¼“ dişi vidalı bağlantı tüpü (uzunluk 0.5 m) vasıtasıyla bağlanır.

Calibration Hand Pump, Model CPP30
  • Calibration Hand Pump, Model CPP30
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.