Model CPP4000-X

Hidrolik karşılaştırma test pompası

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Sahada, laboratuarda veya atölyede basit hidrolik test basıncı üretimi
  • Her türdeki basınç göstergelerini test etmek, ayarlamak ve kalibre etmek için
  • 4,000 bara kadar hidrolik basınç üretimi

Diğer özellikleri

  • Doldurma, basınçlandırma ve basıncın hassas ayarlanması için hassas ayarlanabilir çift aralıklı pompa
  • Basınç kompansatör tipi CPB3800HP'den kanıtlanmış teknoloji 
  • Kompakt boyutlar
  • Düşük ağırlık

Tanımı

Uygulama alanları
Test pompaları, karşılaştırma ölçümleri yaparak mekanik ve elektronik basınç ölçüm cihazlarının kontrolü, ayarlanması ve kalibrasyonu için basınç oluşturmak için kullanılır. Bu cihazlar laboratuvarda, atölyede veya yerinde ölçüm noktasında kullanılabilir.

Basit operasyon
Test edilecek cihazı ve test pompasına yeterince hassas bir referans basınç göstergesi bağlarsanız, her iki ölçüm cihazına da aynı basınç uygulanır. Ölçülen iki değeri istenilen herhangi bir basınç değerinde karşılaştırarak, doğruluğun kontrol edilmesi veya test edilecek basınç göstergesinin ayarlanması gerçekleşebilir..

Kolay kullanım
CPP4000-X karşılaştırma test pompası modeli, 4000 bara kadar (58.000 psi) basınç üretmek için hidrolik bir karşılaştırma test pompasıdır. Teknik olarak CPB3800HP ölü ağırlık test cihazının cihaz tabanına denktir. Anahtarlama valflerine sahip entegre çift alanlı iğ pompası, test sisteminin hızlı bir şekilde doldurulmasını ve düzgün basınç oluşumunu sağlar.

Aynı zamanda, hassas bir şekilde ayarlanabilen iğ pompası da ince ayar yapmaya yarar. Cihaz tabanında basınç oluşturmak için bir kontrol şeması hızlı ve kolay bir şekilde çalışmayı kolaylaştırır.

İki test bağlantısı, her iki tarafında metal koni bulunan G ½ dişi dişe sahip serbest çalışan rakor somunları ile donatılmıştır. Standart olarak, iki dişli adaptör, M16 x 1.5 harici dişte bulunur. Diğer bağlantı dişleriyle cihazları kalibre ederken, ek iplik adaptörleri aksesuar olarak mevcuttur.

Kompakt cihaz sürümü
CPP4000-X, aynı zamanda, sadece pompa gövdesi içinde çalışan döner mil nedeniyle operasyon sırasında değişmeyen kompakt boyutları ile karakterize edilir.

Bu boyutlarda, son derece dayanıklı ABS plastik gövde ve düşük ağırlığı olan CPP4000-X de yerinde kullanım için uygundur.

 

Hidrolik karşılaştırma test pompası
  • Hidrolik karşılaştırma test pompası
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.