Model CPP7-H

Pnömatik el test pompası

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Sahada, laboratuvarda veya atölyede basit test basıncı üretimi
  • Küçük pozitif veya negatif basınçlar kazanımı
  • Özellikle ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme teknolojisi, temiz oda teknolojisi, medikal teknolojinin yanı sıra filtre ve tozsuzlaştırma teknolojisi alanlarında düşük basınçlı ölçüm cihazlarının test edilmesi, ayarlanması ve kalibrasyonu

Diğer özellikleri

  • Değiştirilebilir basınç / vakum üretimi
  • İnce ayar valfi ile hassas ayar
  • Basit ve ergonomik kullanım
  • Kompakt boyutlar
  • Düşük ağırlık

Tanımı

Uygulama alanları
Manuel test pompaları, karşılaştırma ölçümleri ile mekanik ve elektronik basınç ölçüm cihazlarının kontrolü, ayarlanması veya kalibrasyonu için basınç oluşturmak için kullanılır. Bu basınç testleri laboratuvarda, atölyede veya sahada bulunan ölçüm noktalarında kullanılabilir.

Basit ayarlama
Test edilecek cihaz ve hassas bir referans ölçüm aleti el test pompasına bağlanırsa, pompa çalıştırıldığında her iki ölçüm cihazına da aynı basınç uygulanacaktır. Ölçülen iki değeri istenilen herhangi bir basınç değerinde karşılaştırarak, doğruluğunun kontrol edilmesi veya test edilecek basınç göstergesinin ayarlanması gerçekleşebilir. Ölçüm noktalarının tam olarak yaklaşımı için, el test pompasında ince bir ayar valfi bulunur.

Kolay kullanım
CPP7-H, 7 bar'a (101.5 psi) kadar düşük basınç aralıkları ve -800 mbar (-11,6 psi)’a kadar vakum üretimi için kullanılabilecek bir pnömatik el test pompasıdır. Elde edilen maksimum basınç veya vakum test hacmine bağlıdır.

Kolay basınç üretimi ve entegre ince ayar valfi sayesinde, mbar aralığında çok küçük pozitif veya negatif basınçlar güvenli ve hassas bir şekilde ayarlanabilir

Hortum bağlantısına sahip bir T-konnektör ile test öğesi ve referans ölçüm cihazı kolayca birbirine bağlanabilir.

Pnömatik el test pompası
  • Pnömatik el test pompası
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.