Modeller CPT6100, CPT6180

Hassas basınç sensörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Test teknolojisi
  • Kalibrasyon teknolojisi
  • Laboratuvarlar ve bakım atölyeleri
  • Havacılık

Diğer Özellikleri

  • % 0.01 IS-50’ye kadar doğruluk (% 0.01 IS-50 doğruluk: Ölçüm aralığının üst yarısında ölçülen değerin % 0.01’i) 
  • Ölçüm aralığı -1 ... +400 bar
  • RS-232 veya RS-485 ara yüz
  • Kompakt versiyon

Tanımı

CPT6180 ve CPT6100 modelleri seri çıkışlı ve -1 ... +400 bar arasında serbestçe seçilebilen ölçüm aralıklarına sahip kompakt sağlam sensörlerdir.

365 gün için % 0.01 IS-50’ye kadar (Lütfen kapsamlı doğruluklar için veri sayfasına bakınız) etkileyici ölçüm belirsizliği sensörü hassas basınç ölçüm teknolojisinde en doğru transdüserler yapmaktadır. Standart çıkış modu soru-cevap işlemi vasıtasıyla basınç değerini sağlamaktadır

Uygulama
Bu hassas basınç sensörleri basınç, akış ve nem kalibratörleri gibi OEM aletlerin içlerine veya yüksek doğruluğun ihtiyaç duyulduğu her türlü aletlere yerleştirilebilirler. Basınç ölçüm aletlerinin veya kalibrasyon standlarının otomatikleştirilmiş üretimlerinde referans basınç sensörleri olarak kullanılmaktadırlar. Bu sensörler yüksek doğruluk, okuma hızı ve uzun dönemli kararlılıkları sayesinde özellikle rüzgar tünellerinde veya basınç odalarındaki uygulamalar için uygundurlar. Bu özellikler onu meterolojide, hidrolojide, oşinografide ve havacılık ve uzay endüstrilerinde değerli bir alet yapmaktadır.

Fonksiyonları
CPT6180 ve CPT6100 modelleri RS-232 veya RS-485 ara yüzlerine sahiptirler. RS-485 ara yüzü özgün çok aktarmalı bağlantı ve kolay kablolama fırsatları sunmaktadır. Seçilebilecek 4 farklı baud oranı bulunmaktadır. Sensörler ölçer için ve belirtilen sınırlar içerisinde her türlü ölçüm aralığı için mutlak basınca ayarlanabilirler.

Geniş bir güç kaynağı aralığına (DC 6 ... 20 V) ve düşük enerji tüketimine sahiptirler (< 0.5 W). 365 günlük tekrar kalibrasyon zamanları ve 7 anlamlı sayılar yüksek çözünürlükleri ile CPT6180 ve CPT6100 çok çeşitli uygulamalarda kullanılmak için yeterince esnektirler.

Kompakt versiyon
Basınç sensörleri, dayanıklılıkları ve kompakt tasarımları sayesinde 19" rak’ta çok fazla yer kaplamadan kolayca entegre edilebilirler. Erkek ve dişi vida kombinasyonları ile fazladan sızdırmazlığa ihtiyacı bertaraf ederek hızlı ve güvenli bağlantı her zaman mümkün olmaktadır.

Mensor
Standart versiyon, model CPT6100

Standart versiyon, model CPT6100

  • Standart versiyon, model CPT6100Premium versiyon, model CPT6180
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.