Model CPT6140

Yüksek hızlı basınç sensörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Test Teknolojisi
  • Kalibrasyon Teknolojisi
  • Laboratuvarlar ve servis atölyeleri
  • Sızıntı ve kopma uygulamaları

Diğer özellikleri

  • Hassasiyet 0,025 % IS-50
  • Ölçüm aralığı: -1 ... +400 bar (-15 ... +6.000 psi)
  • Çıkış modu 250 Hz (4 ms) tepki süresi
  • IEEE-754 formatında akış çıkış modu

Tanımı

Yüksek hızlı basınç sensörü tipi CPT6140, 250 Hz (4 ms) tepki süresi ve -1 ... +400 bar (-15 ... +6,000 psi) arasında serbestçe seçilebilen bir ölçüm aralığına sahip kompakt, sağlam bir sensördür. 365 gün boyunca % 0,025 IS-50'ye kadar olan yüksek hassasiyeti nedeniyle, sensör hassas ölçüm teknolojisinde geniş bir uygulama yelpazesini kapsar.

Uygulama
Bu hassas basınç sensörü, OEM cihazlarına, ör. Basınç, akış veya nem kalibratörlerinde veya yüksek hızlı ölçüm gerektiren herhangi bir cihazda kullanılabilir.

Bu basınç sensörü IEEE-754 formatında akış çıkış modu ile kurulur ve kullanıcının kendi doğal modunda komut veya sorgu göndermesine izin vermez. Basınç ölçme cihazlarının veya kalibrasyon standlarının otomatik imalatında referans basınç sensörü olarak kullanılır. Yüksek hassasiyet, okuma hızı ve uzun vadeli stabilite sayesinde CPT6140, rüzgar tünellerinde, basınç odalarında veya sızıntı ve patlama testlerinde kullanım için özellikle uygundur. Bu özellikler onu ölçüm tekniği, hidroloji, oşinografi ve havacılık ve uzay endüstrilerinde değerli bir enstrüman haline getirmektedir.

Fonksiyon
CPT6140 modeli standart olarak bir RS-232 arayüzüne ve opsiyon olarak bir RS-485 arayüzüne sahiptir. Sensör, belirtilen sınırlar dahilinde herhangi bir ölçüm aralığı için ölçüm ve mutlak basınç için yapılandırılabilir.

CPT6140, 180 veya 365 günlük bir yeniden kalibrasyon süresi (seçilen doğruluğa bağlı olarak) ve 6 basamaklı yüksek çözünürlükle çok çeşitli uygulamalarda kullanılmak üzere yeterince esnektir.

Kompakt Tasarım
Sağlam ve kompakt tasarımıyla, basınç sensörü 19 " lik bir rafa kolayca entegre edilebilir. Erkek ve dişi dişlerin birleşimi ile hızlı ve güvenli bir bağlantı her zaman mümkündür ve daha fazla sızdırmazlık ihtiyacını ortadan kaldırır.

Mensor
Yüksek hızlı basınç sensörü
  • Yüksek hızlı basınç sensörü
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.