Model CTB9100

Mikro kalibrasyon küveti

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • İlaç endüstrisi ve yiyecek endüstrisinde kalibrasyonlar
  • Sıcaklık sensörlerinin çalışma alanında kalibrasyonları
  • Birkaç sensörün eş zamanlı olarak kalibrasyonu

Diğer Özellikleri

  • İki aralık: -35 °C ... +165 °C ve 40 °C ... 225 °C, Opsiyonlu 255 °C
  • Ø 60 mm x 150 mm serbest derinlikten geniş tank
  • Küvet sıcaklığının kısa tepkime süresi
  • Sürekli ayarlanabilir karıştırıcı

Tanımı

Uygulama yelpazesi
Yeni WIKA mikro kalibrasyon küvetleri CTD9100 ve CTD9300 serileri kuru kuyu kalibratörleri için kusursuz tamamlayıcılardır.

Kuru kuyu sıcaklık kalibratörlerinde düşük eklenti derinliklerinin ve meydana gelen ısı iletim hatalarının bir sonucu olarak kısa sensörler ölçüm belirsizliğinde önemli bir artışa yol açmaktadırlar. Test maddelerini harici bir referans termometre ile karşılaştırırken bile çok kısa olamazlar. Gövde uzunluğu 70 mm’nin altına düştüğü zamanlarda kesinlikle bir mikro küvet kuru kuyu sıcaklık kalibratörüne tercih edilmelidir.

Eğer birkaç sensör aynı zamanda kalibre edilecekse mikro küvetin bazı ilave avantajları olacaktır: Farklı gövde tüp termometreler tamamen doğru eklentileri temin etme ihtiyacı olmadan beraber kalibre edilebilirler.

Bu eğer test maddelerinin seçeneklerinin çeşitliliği ve gövde tüp çapları geniş veya bilinmiyorsa çalışma alanındaki kalibrasyonlar için çok avantajlıdır.

-35 ... +255 °C sıcaklık aralıkları için
CTB9100 mikro kalibrasyon küvetleri iki versiyonda mevcut bulunmaktadır:

  • -35 ... +165 °C için CTB9100-165
  • 40 ... 225 °C için CTB9100-225; Opsiyonlu olarak 255 °C

Aletler genellikle ilaç endüstrisinde ve yiyecek endüstrisinde özellikle çalışma alanında kalibrasyonlar için kullanılmaktadır.

Kullanım Kolaylığı
CTB9100 serisi mikro kalibrasyon küvetleri Ø 60 x 150 derinlikte kullanılabilir çalışma aralığına sahip sıcaklık kontrollü sıvı tankları ile kullanılır.

Kalibrasyon sıcaklığı kontrolör üzerinde ayarlanmış iki butonun kolayca kullanılmasıyla hızlı bir şekilde kontrol edilebilir. Gerçek ve ayar sıcaklıkları geniş 4 rakamlı yüksek zıtlıkta LED ekranda eş zamanlı olarak gösterilebilir. Böylelikle okuma hataları neredeyse yok edilebilir. Maksimum 150 mm test maddelerinin daldırma derinliği ısı iletim hatalarını azaltır ve böylece daha küçük ölçüm belirsizlikleri sağlar.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.