Model CTD9100-1100

Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Sıcakılık ölçüm aletlerinin test edilmeleri ve kalibrasyonları
  • Çalışma laboratuvarlarında termometrelerin kalibrasyonları için referans alet
  • Ayrıca çalışma alanında kalibrasyon için de uygundur.

Diğer Özellikleri

  • Yüksek sıcaklıklarda yüksek doğruluk ve kararlılık
  • 200 ... 1100 °C sıcaklık aralığı
  • Sıcaklık siviçlerini kontrol etme imkanı
  • Düşük ağırlık ve kompakt tasarım
  • Kolay çalışma

Tanımı

Uygulamada çok amaçlı
Günümüzde termometrelerin hızlı ve kolay test edilmeleri özellikle tesislerin ve makinelerin çalışma güvenilirlikleri söz konusu olduğunda bir zorunluluktur. CTD9100 grubunun taşınabilir kalibratörleri özellikle lokal kalibrasyon işleri için uygun hale getirilmiştir. Son derece kullanıcı dostudurlar. Kompakt tasarımları ve hafif ağırlıkları sayesinde aletler neredeyse her yerde taşınabilir ve kullanılabilirler.

Yeni ekipman konsepti kararlı ısı kaynağı ile kalibratörün üst kısmında sıcaklığı düşük tutan karşı akım gücü soğutma sistemini bir araya getirmektedir. Böylelikle endüstriyel sıcaklık probları bağlantı başlığını veya tutacağı ısıtmaya gerek kalmadan çok daha etkin şekilde kalibre edilebilirler. Sıcaklık problarının düzenli şekilde izlenmesi hataları derhal algılamada ve arızaları azaltmada yardımcı olacaktır.

Kullanım Kolaylığı
CTD9100 serisi sıcaklık kuru kuyu kalibratörleri sıcaklık kontrollü metal bloklarla ve değiştirilebilir elemanlarla çalışabilir. Kalibrasyon sıcaklığı kontrolör üzerinde ayarlanmış iki butonun kolayca kullanılmasıyla hızlı bir şekilde kontrol edilebilir. Isıtma bloğunun gerçek sıcaklığı geniş 2 hatlı yüksek zıtlıkta LED ekranda eş zamanlı olarak gösterilebilir. Böylelikle okuma hataları neredeyse yok edilebilir.

Farklı çaplarda termometreler uyum için delikli eklentiler kullanılarak kalibratör içerisine yerleştirilebilir. Kalibratörün alt aralığında geliştirilmiş sıcaklık homojenliğine sahip yeni bir blok tasarımı çok daha küçük ölçüm belirsizlikleri sağlar.

Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü
  • Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.