Model CTD9100-375

Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Sıcakılık ölçüm aletlerinin test edilmeleri ve kalibrasyonları
  • Çalışma laboratuvarlarında termometrelerin kalibrasyonları için referans alet
  • Çalışma alanında kalibrasyon

Diğer Özellikleri

  • Yüksek doğruluk ve kararlılık
  • Sıcaklık siviçlerini test etme imkanı
  • Düşük ağırlık ve kompakt tasarım
  • Kolay çalışma

Tanımı

Uygulamada çok amaçlı
Günümüzde termometrelerin hızlı ve kolay test edilmeleri özellikle tesislerin ve makinelerin çalışma güvenilirlikleri söz konusu olduğunda bir zorunluluktur. CTx9100 grubunun taşınabilir kalibratörleri özellikle lokal kalibrasyon işleri için uygun hale getirilmiştir. Son derece kullanıcı dostudurlar. Kompakt tasarımları ve hafif ağırlıkları sayesinde aletler neredeyse her yere taşınabilir ve kullanılabilirler. CTD9100-375 en çok engebeli kutusu ve çok küçük boyutları ile dikkat çekmektedir.

Yeni alet konsepti kararlı ısı kaynağı ile hassas Pt100 sıcaklık ölçümünü bir araya getirmektedir. Bu da endüstriyel sıcaklık sensörlerinin çok daha etkin şekilde kalibre edilmelerini sağlamaktadır. Sıcaklık sensörlerinin düzenli olarak izlenmesi hataları derhal algılamada ve arızaları azaltmada yardımcı olacaktır.

Kullanım Kolaylığı
CTD9100 serisi kuru kuyu sıcaklık kalibratörleri sıcaklık kontrollü metal bloklarla ve değiştirilebilir elemanlarla çalışabilir. Kalibrasyon sıcaklığı kontrolör üzerinde ayarlanmış iki buton vasıtasıyla hızlı bir şekilde kontrol edilebilir.

Isıtma bloğunun gerçek sıcaklığı geniş 4 rakamlı yüksek zıtlıkta LED ekranda eş zamanlı olarak gösterilebilir. Böylelikle okuma hataları neredeyse yok edilebilir.

Farklı çaplarda termometreler uyum için delikli eklentiler kullanılarak kalibratör içerisine yerleştirilebilir. Kalibratörün alt aralığında geliştirilmiş sıcaklık homojenliğine sahip yeni bir blok tasarımı çok daha küçük ölçüm belirsizlikleri sağlar.

Dry block calibrator (temperature) model CTD9100-375
  • Dry block calibrator (temperature) model CTD9100-375
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.