Model CTD9100

Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Çalışma alanında kolayca kalibrasyon
  • Enerji üretimi
  • Ölçüm ve kontrol laboratuvarları
  • Makine yapımı

Diğer Özellikleri

  • Çeşitli sıcaklık aralıkları
  • 0.15 ... 0.8 K’dan ölçüm belirsizlikleri
  • Kompakt tasarım
  • Kolay çalışma

Tanımı

Uygulamada çok amaçlı
Günümüzde termometrelerin hızlı ve kolay test edilmeleri özellikle tesislerin ve makinelerin çalışma güvenilirlikleri söz konusu olduğunda bir zorunluluktur.

CTD9100 grubunun taşınabilir kalibratörleri özellikle lokal kalibrasyon işleri için uygun hale getirilmiştir. Son derece kullanıcı dostudurlar. Kompakt tasarımları ve hafif ağırlıkları sayesinde aletler neredeyse her yerde taşınabilir ve kullanılabilirler.

Yeni alet konsepti kararlı ısı kaynağı ile hassas Pt100 sıcaklık ölçümünü bir araya getirmektedir. Bu da endüstriyel sıcaklık sensörlerinin çok daha etkin şekilde kalibre edilmelerini sağlamaktadır.

Sıcaklık problarının düzenli şekilde izlenmesi hataları derhal algılamada ve arızaları azaltmada yardımcı olacaktır.

Kullanım Kolaylığı
CTD9100 serisi sıcaklık kuru kuyu kalibratörleri sıcaklık kontrollü metal bloklarla ve değiştirilebilir elemanlarla çalışabilir.

Kalibrasyon sıcaklığı kontrolör üzerinde ayarlanmış iki butonun kolayca kullanılmasıyla hızlı bir şekilde kontrol edilebilir. Isıtma bloğunun gerçek ve ayar sıcaklıkları geniş 4 rakamlı yüksek zıtlıkta LED ekranda eş zamanlı olarak gösterilebilir. Böylelikle okuma hataları neredeyse yok edilebilir. Farklı çaplarda termometreler uyum için delikli eklentiler kullanılarak kalibratör içerisine yerleştirilebilir.

Kalibratörün alt aralığında geliştirilmiş sıcaklık homojenliğine sahip yeni bir blok tasarımı çok daha küçük ölçüm belirsizlikleri sağlar. 150mm’lik geniş eklenti uzunluğu ısı kaybı hatalarını azaltmaktadır.

Dry well calibrator, model CTD9100
  • Dry well calibrator, model CTD9100
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.