Model CTD9100-ZERO

Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • 0 °C’de basit termometre kalibrasyonları
  • Termo elemanları için referans bağlantı oluşturma
  • Test standlarında ve kalibrasyon laboratuvarlarında uygulama için

Diğer Özellikleri

  • Ekonomik
  • Kompakt tasarım
  • Kolay çalışma

Tanımı

Özel Uygulama
Termometrelerin hızlı ve kolay test edilmeleri özellikle tesislerin ve makinelerin çalışma güvenilirlikleri söz konusu olduğunda bir zorunluluktur. Sıcaklık sensörlerinin düzenli olarak incelenmeleri hem hataları hem de üretim arızalarını azaltmanıza yardım edecektir. Bu blok kalibratör sadece kalibre etmekle kalmaz aynı zamanda sıcaklıkları da kontrol eder. Basit ve kolay bir şekilde kararlı bir referans sıcaklık meydana getirebilir ve böylece termo elemanlarının kalibrasyonlarını kolaylaştırır. Su sabit noktalı hücrelerin karmaşıklığı ve taşınma esnasında donma riski ve hasarlar engellenmiş olur. Rekabet ile kıyaslandığında “donma noktalı kalibrator” sadece mutlak sıfır noktası oluşturmakla kalmaz aynı zamanda aktif soğutma vasıtasıyla daha fazla test sıcaklıkları da oluşturur.

Notlar
Bu ekipman konsepti kararlı bir sıcaklık kaynağı ile hassas Pt100 sıcaklık ölçümünü birleştirmektedir; bu da endüstriyel sıcaklık sensörlerinin çok daha etkin şekilde kalibre edilmelerini sağlamaktadır.

Yapısı ve kontrolü sayesinde blok arasında eşit bir sıcaklık dağıtımı elde edilebilir. Bu sebepten sıcaklık yedi adet test deliklerinden birisinde dağıtım olarak değil homojen olarak kabul edilebilir. Homojen sıcaklık dağıtımı ölçüm belirsizliğinin etkilerini azaltır.

Kullanım
CTD 9100-ZERO ölçüm doğruluğu, işlevsellik ve güvenli ekipman çalışması bakımlarından mevcut olan en gelişmiş teknolojiyi temsil eder. Çalışma konumu en ideal sıcaklık dağıtımı bu yönde elde edildiğinden dikey olarak tanımlanmıştır. Isıtma bloğunun ayar sıcaklığı yüksek zıtlıkta LED ekranda 4 adet büyük rakamla gösterilir.

Sıcaklık göstergesinin rahat şekilde okunabilmesi için ekran okumayı kolaylaştıracak şekilde büyük ve aynı zamanda 35 derecelik eğim verilmiş şekildedir.

Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü
  • Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.