Model CTD9300

Sıcaklık Kuru Kuyu Kalibratörü

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Biyo ve ilaç endüstrileri
  • Yiyecek endüstrisi
  • Talepkar çalışma sahası kalibrasyonları
  • Kimyasal endüstride ölçüm ve kontrol laboratuvarları
  • Enerji istasyonları ve tesis inşası

Diğer Özellikleri

  • Sezgisel kullanıcı dostu menüsü ile kolay kullanım
  • Geniş okunması kolay ekran
  • İdeal kontrol sayesinde kısa yanıt süreleri
  • Homojenize blok sıcaklığı sayesinde geliştrilimiş doğruluk

Tanımı

Uygulamalar aralığı
Gerek laboratuvarlarda iş atölyelerinde gerekse çalışma alanında bu sıcaklık kuru kuyu kalibratörleri her türlü kalibrasyon ih tiyaçlarını karşılamaktadır. Opsiyonlu olarak bütün versiyonlar entegre ölçüm aleti ile mevcut bulunmaktadır. Bu da dirençlerin, termoelektrik voltajlarının ve ayrıca akım sinyallerinin (0/4 ... 20 mA transmitterli termometrelerden) ölçülmelerini ve doğrudan °C olarak gösterilmelerini sağlamaktadır. Bir dizüstü bilgisayar ve kalibrasyon yazılımımız kullanılarak her yerde elektronik termometrelerin tam otomatik kalibrasyonları gerçekleştirilebilir. Ayrıca entegre edilebilir ölçüm aletini mevcut kalibratörlere de uyarlamak mümkündür.

-35 ... +650 °C’den iki model
Kuru kuyu kalibratörleri iki sıcaklık aralığı için mevcut bulunmaktadır.CTD9300-165 modeli -35’den ... +165 °C’ye kadar sıcaklıkları için ve çoğunlukla biyoteknoloji, ilaç ve yiyecek endüstrisi uygulamaları için uygundur. 40 °C’nin üzeri içinse, 650 °C’ye kadar sıcaklıklar için CTD9300-650 modeli mevcut bulunmaktadır.

Bu model çoğunlukla enerji istasyonlarında, makine yapımı endüstrisinde ve ayrıca kimyasal endüstride kullanılmaktadır. Bütün versiyonlar geniş eklentiler için 28 mm çapında 150 mm uzunluğunda bloklarla donatılmışlardır.

Kalibrasyon, kolay, hızlı ve güvenilir
Müşterilerimizin gereksinimlerini iyi bilmekteyiz: Günümüzde gerekli başlıca özellikler yalnızca yüksek güvenilirlik ve doğruluk değil aynı zaman emniyetli ve kolay çalışmadır. Kuru kuyu kalibratörlerimiz elektriksel olarak soğutulan ve ısıtılan metal bloklarla çalışmaktadır. Farklı iç çaplı eklentiler farklı çaplarda test problarının kalibrasyonlarını sağlamaktadır.

CTD9300 serisi kalibrasyon aletleri tarafımızdan kalibrasyon işleri için özel olarak geliştirilmiş kontrolör sayesinde sıcaklık ayar noktasına oldukça hızlı ulaşırlar ve böylece tasarruf yapılmasına katkıda bulunurlar.

Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.