Model CTH7000

Taşınabilir termometre

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • -200’den ... +962 °C’ye kadar aralıkta oldukça doğru sıcaklık ölçümleri için hassas termometre
  • Fabrika ve kalibrasyon laboratuvarlarında sıcaklık ölçüm aletlerinin test edilmeleri, ayarlanmaları ve kalibre edilmeleri için referans alet 
  • Bağımsız, komple sistem ayrıca çalışma alanında ölçümler/kalibrasyonlar için uygundur.

Diğer Özellikleri

  • Sıcaklık aralığı: -200 ... +962 °C
  • Kararlılık: Yılda < 0.005 °C
  • Çift girişli ölçüm platin rezistanslı termometreler (PRTs) ve tekli termistörler veya fark ölçümü
  • Yüksek uzun dönemli kararlılık

Tanımı

CTH7000 modeli taşınabilir termometre Pt100 ve termistör probları için yüksek performanslı 2 kanallı termometredir. CTH7000 taşınabilir termometre batarya enerjisi ile ölçüm doğruluğunda yükselmiştir.

CTH7000 normal olarak benç üstü termometre ile birleştirilmiş doğrulukları ve çözünürlükleri ile bütün ihtiyaçlar ile başa çıkabilir.

Çift giriş Pt100’den veya termistör problarından direkt sıcaklıklar vermektedir veya bunlar arasındaki sıcaklık farklarını gösterebilmektedir. Ölçümler doğrudan hafızaya kaydedilebilmektedir veya bilgisayar ile kontrol ve veri kayıtları için USB girişi kullanılabilmektedir. CTH7000 ortalama değer, mininum ve maksimum değerler ve standart sapma ile beraber ölçümlerin istatistiksel bir analizini görüntüler.

CTH7000 sıcaklıkla beraber ohm şeklinde görüntüleyeceği için bir probu diğerine karşı kalibre etmek için bile kullanılabilir. Çoğu alet ölçüm doğruluğunu en iyi hale getirmek için kalibre edilmiş prob verilerini hafızaya girmeyi gerektirir; bu da eğer probları düzenli olarak değiştirirseniz bir çok veri girişi yapmanız anlamına gelmektedir. 

Problardaki ASL’nin SMART konektörü ile verileri bir defaya mahsus konektöre kaydetmeniz yeterlidir. Kalibrasyon verileri prob ile beraber sürekli olarak orda kalacaktır. Prob herhangi bir ilave işleme gerek olmadan başka bir CTH7000 ile bile kullanılabilir. SMART konektör zamanı kaydeder ve hataları azaltır. Eğer mevcut kalibre edilmiş veya edilmemiş problarınız varsa hiç sorun değil; CTH7000 bir probun SMART veya normal olduğunu otomatik olarak kaydeder.

Taşınabilir termometre
  • Taşınabilir termometre
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.