Model CTM9100-150

Çok fonksiyonlu sıcaklık kalibratörleri

Seçilen belgeler
Satış için iletişim Sorular? Size en yakın ilgili kişiyi bulun.

Bul

Uygulamalar

  • Neredeyse bütün termometre türlerinin test edilmeleri ve kalibrasyonları
  • Çalışma laboratuvarlarında termometrelerin kalibrasyonları için referans alet
  • Çalışma alanında kalibrasyon

Diğer Özellikleri

  • Dört kontolör parametreli çok fonksiyonlu alet
  • Dışarıdan referansla kalibrasyon
  • Düşük ağırlık ve kompakt tasarım
  • Kolay çalışma

Tanımı

Uygulamada çok amaçlı
Günümüzde termometrelerin hızlı ve kolay test edilmeleri özellikle tesislerin ve makinelerin çalışma güvenilirlikleri söz konusu olduğunda bir zorunluluktur.

CTx9100 grubunun taşınabilir kalibratörleri özellikle lokal kalibrasyon işleri için uygun hale getirilmiştir. Son derece kullanıcı dostudurlar. Kompakt tasarımları ve hafif ağırlıkları sayesinde aletler neredeyse her yere taşınabilir ve her yerde kullanılabilirler.

Yüzey termometrelerini veya temassız termometreleri kalibre etmek için bir kuru kuyu kalibratörü veya mikro kalibrasyon küveti kullanmak uygulamayı yansıtmaz ve yanlış değerlerle sonuçlanabilir. Bu gibi durumlarda CTM9100-150 çok fonksiyonlu sıcaklık kalibratörü kullanılmalıdır.

Bu çok fonksiyonlu sıcaklık kalibratörü ile -20’den +150 °C’ye kadar sıcaklık aralıklarında yalnızca yaygın fonksiyonları kapsamakla kalmaz ayrıca özel eklentilerle yüzey sıcaklığı kalibratörü ve İnfrared kara cisim olarak ta kullanabilirsiniz. Dördü bir arada aletin keyfine varın!

Kullanım Kolaylığı
Çok fonksiyonlu sıcaklık kalibratörü tek alette dört uygulamaya sahiptir. Basit alet tasarımı özel uygulamalar arasında hızlı ve kolay, ileri geri geçişler sağlar. Dört ihtimal arasında değişim ön taraftaki dört butondan bir tanesini ve değiştirme (toggle) butonunu kullanarak çok kolay şekilde gerçekleştirilebilir.

Kalibrasyon sıcaklığı kontrolör üzerinde ayarlanmış iki butonun kolayca kullanılmasıyla hızlı bir şekilde kontrol edilebilir. Isıtma bloğunun gerçek sıcaklığı geniş 2 hatlı yüksek zıtlıkta LED ekranda eş zamanlı olarak gösterilir. Böylelikle okuma hataları neredeyse yok edilebilir.

Farklı eklentilerle neredeyse her termometreyi kalibre etmek mümkündür hatta temaslı (TC, Pt, yüzey) veya temassız (İnfrared) termometreleri bile…

Çok fonksiyonlu sıcaklık kalibratörleri
  • Çok fonksiyonlu sıcaklık kalibratörleri
Wish list - Documents (0)

Dilek listesinde hiçbir belge yok. Bu indirme alanından istediğiniz ürüne ait belgeyi listenize ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için bayrak sembolü kullanarak tercih ettiğiniz dili seçin.

20 adetten fazla giriş yapamazsınız.

E-posta ile download linki almak için, e-posta adresinizi buraya giriniz:

E-posta adresi geçersiz.